Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну

Новини

Роздрукувати 20.12.19 | 13:01

Збаразька районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості інформує

18 грудня 2019 року за участю фахівців Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар з вивільнювальними працівниками Вишнівецької селищної ради.

Головною метою зустрічі була підтримка потенційно вивільнювальних працівників та інформування про соціальні гарантії та послуги державної служби зайнятості.

Під час семінару провідний юрисконсульт Наталія Чорна поінформувала присутніх щодо їх прав та деталей чинного законодавства у сфері зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Провідний фахівець з виконанням функцій рекрутингу Оксана Пташинська ознайомила присутніх з актуальними вакансіями району, а також з комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості, серед яких: підбір роботи, організація робіт тимчасового характеру. Була надана консультація щодо заміщення вакантних посад в державній установі «Урядовий контактний центр». У заході взяли участь 14 осіб, які підлягають вивільненню.

Зустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу, де вивільнювальні працівники могли ознайомитися з можливістю започаткування власної бізнес-справи, отриманням ваучера, що дає особі право на перепідготовку, підготовку та підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

Учасники семінару наголосили, що звертаючись за допомогою у працевлаштуванні до фахівців служби зайнятості, гарантовано отримуєш всебічну психологічну та професійну допомогу.

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема