Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну

Новини

Роздрукувати 19.12.18 | 15:01

Президент підписав Указ про створення Фонду з підтримки освітніх і наукових програм для молоді. про це він повідомив на Тернопільщині

 У вівторок, 18 грудня, Президент України Петро Порошенко побував з візитом на Тернопільщині. Після молитви у Надставній церкві та зустрічі з родинами учасників ООС, він поспілкувався з професорсько-викладацьким складом та студентським активом Тернопільської області у педагогічному університеті.

Президент нагадав, що в листопаді підписав Указ про створення Фонду з підтримки освітніх і наукових програм для молоді. За його словами, він лише ініціював цю програму. У Раду, що буде відбирати проекти або прізвища кандидатів, які за рахунок коштів держави будуть мати можливості їхати за кордон на магістерську програму або гранти, щоб відвідати іноземні наукові центри для підготовки своїх наукових проектів, увійдуть студенти, науковці та представники Міністерства освіти і науки.

«Але обов’язково повернутись. Не повернешся – компенсуєш видатки фонду. Повернешся – це безкоштовно, грант. Мені здається, що це справедливо. У нас і зараз є велика можливість, щоб отримати подвійні дипломи. Але фінансова допомога, яку надаватиме Фонд забезпечить можливість молоді навчатися за магістерськими програмами навіть якщо для цього не маєш грошей, проводити наукові дослідження у провідних світових закладах вищої освіти та наукових установах навіть якщо не маєш для цього достатньо грошей. І це стане основою для реалізації перспективних і прогресивних освітніх і наукових програм», – зазначив Петро Порошенко.

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема