Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну / Управління Державної казначейської служби України у Збаразькому районі

Новини


З 11 вересня 2018 рокубудуть заблоковані старі рахунки.

 

УДКСУ у Збаразькому районі Тернопільської області повідомляє про те, що згідно з листом Державного казначейства України від 16.08.2018 року №36038/5 граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10 вересня 2018 року.

         Таким чином, починаючи з 11 вересня 2018 року, кошти, які сплачуватимуться платниками на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

         У зв’язку з цим платникам податків при заповненні розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів необхідно зазначити реквізити рахунків, відкритих з 02 липня 2018 року.

 

Обмін досвідом казначеїв Миколаївської області в УДКСУ у Збаразькому районі Тернопільської області

 

20 квітня 2016 року в управлінні Державної казначейської служби України у Збаразькому районі Тернопільської області перебували з робочим візитом по обміну досвідом роботи  начальники управлінь Державної казначейської служби України у Миколаївській області.

Відбулась тепла та щира розмова з колегами казначеями. Обмін досвідом по різних напрямках роботи пройшов за круглим столом. Наші колеги казначеї із Миколаївської області мали можливість ознайомитись із історією Збаражчини, з її героїчним минулим  і непростим сьогоденням , а саме: відвідали костел Бернардинів 17століття, Державний історичний заповідник „Замки Тернопілля,”Вишнівецький палац.

Робоча поїздка справила приємне враження на гостей з Миколаївської  області так і на працівників нашого управління.

 

27.04.2016

 

Урочисте відкриття реконструйованих очисних споруду м. Збараж

 

27 квітня 2016 року за участю голови обласної державної адміністрації Степана Барни, народного депутата Тараса Юрика, голови обласної ради Віктора Овчарука, голови районної державної адміністрації Анатолія Качки, голови районної ради Світлани Боднар, міського голови Романа Полікровського у м.Збаражі Тернопільської області урочисто відкрили реконструйовані очисні споруди. На урочистому заході були і присутні працівники Управління Державної казначейської служби України у Збаразькому районі Тернопільської області.

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/zabarazka/ua/115792/0093.jpg

За весь період експлуатації об'єкт втратив необхідні інженерні характеристики, зношеність устаткування була майже стовідсоткова і поточному ремонту не підлягала, що призводило до скиду у місцеву річку Гнізна неочищених скидів.

Завершення будівництва та введення в експлуатацію очисних споруд враховуючи технологічні вимоги обладнання стало можливим у 2016 році.

Степан Барна оцінив подію, як інвестицію в навколишнє природнє середовище та подякував усім причетним до реконструкції очисних споруд.

 

21 лютого 2017 року управлінням Державної казначейської служби України у Збаразькому районі Тернопільської області проведено семінар-нараду із розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

Головними спеціалістами казначейства підготовлено на семінар-нараду та розглянуто такі питання:

1.      Застосування органами казначейства заходів впливу за порушення бюджетного законодавства.

2.      Подання до органів казначейства пакету документів для формування юридичної справи розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

3.      Реєстрація бюджетних зобов”язань та фінансових зобов”язань розпорядників та одержувачів коштів місцевого та Державного бюджетів.

4.      Подання паспортів бюджетних програм до органів казначейства.

5.      Порядок взаємодії Міністерства фінансів, органів Державної казначейської служби України та установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій та інших виплат (Постанова КМУ від 18.02.2016 року №151).

6.      Подання звітності, підсумки здачі річної звітності, недоліки та зауваження.

 

Заступник начальника управління Хомин Л.І. повідомила головних бухгалтерів, що Міністерством фінансів України Наказом від 24.06.2014 року №717 внесено зміни у додаток до Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень.

 

 

Презентація карти    „Вишивана моя Україна”

 

Не мода це й не дивна забаганка...

Нелегко нашим недругам збагнуть.

Чим є для казначеїв вишивана карта

І що у ній за таємнича суть?

Нитки, неначе мрії кольорові,

Вплелися в біле полотно...

Це символ віри і любові,

Пропахша вітром і грозою,

Вогнем і згірклою сльозою,

І кров’ю українців на землі.

 

02 березня 2017 року карта „Вишивана моя Україна” перебувала на Збаражчині. Казначеї управління презентували карту „Вишивана моя Україна” працівникам Збаразької центральної районної бібліотеки. Вражень залишились досить багато. Працівники – бібліотекарі із великим здивуванням сприйняли те, що карту вишивали казначеї всієї України, тобто, карта передавалась із однієї області в іншу, і вишиття підбирали самі казначеї на свій розсуд. Охоче вони сфотографувались з картою „Вишивана моя Україна”. Побажали казначеям Збаражчини, казначеям України здоров’я, щастя, миру і добра.

З вишиваною картою казначеї завітали і до курсантів Державного навчального закладу „Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою”. Дітки уважно слухали презентацію карти „Вишивана моя Україна”. Цікавились технікою Борщівської вишивки, запитували чи справді карта вишита чи намальована. Хотілось кожному доторкнутися хоч пальчиком до полотна. І коли зрозуміли, що карта справді вишита, то із захопленням розглядали вишиття кожної області зокрема, і одноголосно сказали Тернопільська область – найкраща. Курсанти із задоволенням фотографувалися із вишиваною картою. Педагогічний колектив коледжу подякував казначеям Збаражчини, що завітали із таким творчим мистецтвом саме до них. Побажали усім присутнім здоров’я, радості, добра, миру і творчих успіхів.

І завершила свій об’їзд карта „Вишивана моя Україна” по Збаражчині у Національному заповіднику „Замки Тернопілля” – історична пам’ятка архітектури. Працівники заповідника із нетерпінням чекали нас із вишиваною картою. Розгорнувши карту, довго не зводили очей. Уважно оглядали вишиття зокрема кожної області і сказали, що такої краси ще не бачили, і зрозуміли, що казначеї не тільки фінансисти, а ще й творчі люди. Із великим задоволенням сфотографувались із вишиваною картою „Вишивана моя Україна”. Побажали казначеям міцного здоров’я, добра, миру і творчого натхнення.

 

Ми сподіваємось, що почує

Господь на небесах –

І буде мир в усій країні,

І буде спокій у серцях.

 

 

 

22 січня 2018 року об 11.00, в День соборності України, на Хрещатику було розгорнуто найдовший прапор України, який створювався казначеями з усіх регіонів країни в рамках Всеукраїнської акції «Об'єднаймо Україну!».

Для розгортання прапора, який довжиною сягнув понад 1 кілометр, було залучено більше 700 осіб, серед яких Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз та керівники кожного територіального органу Казначейства.

За результатами експертизи, проведеної представниками Національного проекту «Книга рекордів України», досягнення казначейської акції - український рекорд у категорії «Масові заходи, розміри». Свідченням цього стало внесення акції до «Книги рекордів України» та вручення у ході заходу відповідного диплому.

З серпня 2017 року до січня 2018 року загальне полотнище передавалося казначеями України з області до області, з регіону до регіону доповнюючись прапорами територіальних одиниць, які казначеї пришивали власноруч.

Завершилась Всеукраїнська акція «Об'єднаймо Україну!», з'єднанням Головою Казначейства двох частини полотна зі Східної та Західної України між собою в єдиний прапор.

Метою Всеукраїнської казначейської акції «Об'єднаймо Україну!» та з'єднання прапорів із символікою, назвами всіх районів і міст України в єдиний прапор є засвідчення єдності України в її цінностях та прагненні до миру.

 

 А також 22 січня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва пройшла розширена Колегія Державної казначейської служби України під головуванням очільниці відомства Тетяни Слюз.

У роботі Колегії взяли участь близько 700 казначеїв: начальники Головних управлінь, керівники усіх управлінь Казначейств з усіх районів України та керівники самостійних структурних підрозділів Казначейства.

У вступному слові Тетяна Слюз окреслила основні напрямки роботи та виклики, які стоять перед відомством.

Урочистості завершилися святковим концертом приуроченим до Дня соборності України.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області повідомляє, що з 02.07.2018 року змінюються реквізити рахунків для зарахування податків, зборів та інших платежів до державного та місцевих бюджетів.

Реквізити нових рахунків розміщено на Веб-порталі Державної казначейської служби України на сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області [www.treasury.gov.ua/reg/control/ter/uk/index] в рубриці «Реквізити рахунків».
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема