Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну / Спостережна комісія / Діяльність комісії

Діяльність спостережної комісії


ЗВІТ

про роботу спостережної комісії

при райдержадміністрації за 2017 рік

 

          Відповідно до п. 9 ст.39 Закону України “ Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року №429 « Про затвердження положення про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах», пунктів 10 і 11 Положення про Збаразьку районну спостережну комісію, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22 грудня 2010 року №751 було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 18 січня 2017 року №25-од «Про Збаразьку районну спостережну комісію», де затверджено персональний склад спостережної комісії при райдержадміністрації. Комісія  працювала згідно затвердженого плану роботи на 2017 рік. 

           Протягом  2017 року відбулося 21 засідань спостережної комісії з розгляду 54 питання. 27 питань стосується умовно-дострокового  звільнення  засуджених, що знаходяться в державній установі «Збаразька виправна колонія ( № 63)».

       Комісія постійно розглядає звернення засуджених, які поступають до членів спостережної комісії.

Представники  спостережної   комісії    приймають   участь   у   судових

засіданнях з розгляду справ засуджених.

Протягом року спостережна комісія при Збаразькій райдержадміністрації здійснювала організацію громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів, основних свобод   засуджених осіб,  виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання, участь у розгляді амністій, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання. 

              Спостережною комісією  здійснюються виїзди з метою обстеження умов проживання осіб, проводиться соціально-профілактична робота щодо попередження вчинення нових злочинів  та правопорушень, ведення законопослушного способу життя, профілактика вживання алкоголю, тютюнопаління, вживання наркотиків,  профілактика інфекційних захворювань, зокрема туберкульозу, ВІЛ-СНІДу.          

     Комісія сприяла органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоацілізації  засуджених та створення належних умов для їх утримання, залучення до контролю за  їх утриманням громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності.

      Умовно – достроково звільнені від відбування покарання особи, які направлені на проживання в Збаразький район  перебувають на обліку РВ УМВС в Тернопільській області. Спостережною комісією при райдержадміністрації налагоджена співпраця з районними органами місцевого самоврядовуваних, громадських організаціями, що в свою чергу покращує роботу в питанні адаптації, ресоаціалізації даних осіб. Соціальними службами здійснюється патронаж над особами, які звільнились з місць позбавлення волі. Районним центром зайнятості в міру надходжень звернень данні особи працевлаштовуються, направляються на навчання (при потребі).   

Спостережною комісією здійснюється організований контроль за дотримання прав і законів інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання.

         Членами спостережної комісії надавалася допомога у проведенні культурно – просвітницьких заходів для засуджених, члени комісії брали участь у судових засіданнях по розгляду справ засуджених.                   

         Комісією неодноразово проводимо прийом громадян в державній установі «Збаразька виправна колонія ( № 63)».

          Заходи соціального патронажу проводилися з метою недопущення скоєння правопорушень особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, закріплення результатів виправлення, формування відповідального ставлення до свого здоров’я та запобігання ризикової поведінки.

     

 

    Голова спостережної комісії

при районній державній адміністрації                                         П.В. ТИНЬО
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема