Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну / Охорона здоров'я / Реформування охорони здоро'я району

Реформування охорони здоров’я району


Рівень готовності до реорганізації первинної медичної допомоги

Реформування комунального закладу Збаразької районної ради “Збаразький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”:

- триває процес перетворення комунального закладу в комунальне некомерційне підприємство відповідно до рішення сесії районної ради від 27 квітня 2018 року;

- затверджено та нанесено на карту району спроможну мережу закладів, де буде надаватися первинна медична допомога: очікується функціонування 18 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини та 25  пунктів здоров’я;

- заплановано будівництво амбулаторії загальної практики - сімейної медицини на території Базаринецької сільської ради;

- лікарі закладу з 01 квітня 2018 року активно заключають декларації з пацієнтами в медичній інформаційній системі helsi;

-  продовжується робота закладу в електронній медичній системі на базі комп’ютерної програми “УкрМедСофт: Поліклініка”.

 

 

Підготовка до модернізації вторинної медичної допомоги:

            Затверджено заходи по реформуванню закладів охорони здоров’я вторинного рівня Збаразького району на 2018 рік, відповідно до яких планується відкритя приймально-діагностичного відділення Збарзької ЦРКЛ, реорганізація стоматологічної служби в сільській місцевості, запровадження цілодобових постів лікарів приймально-діагностичного відділення та лікарів – акушер - гінекологів (ургентних) в Збарзькій ЦРКЛ.  Реорганізація акушерсько-гінекологічного відділення Вишнівецької РКЛ в гінеколгічне відділення  шляхом скорочення пологових ліжок. Реорганізація  Максимівської дільничної районної комунальної лікарні, в реабілітаційну лікарню.

Збаразька ЦРКЛ

Внаслідок закриття пологових ліжок Вишнівецької РКЛ буде створенно круглодобовий пост акушер-гінекологів та проведення капітального ремонту та реконструкції акушерсько-гінекологічного відділення – проектно-кошторисна документація в процесі розробки. Рішенням сесії районної ради від 28.03.2018   № 558 виділено 350,0 тис. гривень на ремонт  акушерсько- гінекологічного відділення.

              Планується ввести в дію приймально-діагностичний відділ з круглодобовим чергуванням лікарів.

              Формується пакет документів для перетворення Збаразької ЦРКЛ з бюджетної установи в комунальне некомерційне підприємство.

Для впровадження реімбурсації препаратів інсуліну Збаразька ЦРКЛ уклала договір від 22.12.2017 року №22/12-17І з Збаразькою обласною комунальною аптекою №26.

Проблемними питаннями залишається санітарний автомобіль для транспортування хворих –та реамобіля, придбання твердопаливного котла, придбання апарату для визначення глікозильованого гемоглобіну вартістю реактивів та контрольних матеріалів для хворих на цукровий діабет, придбання персональних комп’ютерів, принтерів та ксероксів та облаштування комп’ютерної мережі ремонт під’їзних шляхів до Збаразької ЦРКЛ.

 

Вишнівецька РКЛ

Проводиться підготовка для перетворення Вишнівецької РКЛ з бюджетної установи в комунальне некомерційне підприємство.

Великою проблемою є брак лікарських кадрів, який триває роками та ряд проблемних питань господарського характеру, серед них: придбання санітарного автомобілядля транспортування хворих, ремонт харчоблоку, придбання джерелаальтернативного живлення, ремонт під’їзних шляхів до стаціонарного корпусу.

 

РК Максимівська ДЛ

В листопаді 2017 року прийнято рішення сесією районної ради про те. що районна комунальна Максимівська дільнична лікарня є комунальне некомерційне підприємство. Є плани по її перепрофілюванню в реабілітаційний заклад. В 2017 році за рахунок місцевого бюджету та інвесторів проведено капітальний ремонт приміщення, в 2018 році планується провести поточний ремонт в приміщеннях, в яких ще  не проводився.

Вироблено документацію та виділено кошти сільською радою для сольової кімнати і обладнання її згідно стандартів.
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема