Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну / Охорона здоров'я

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я ЗБАРАЖЧИНИ


ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я ЗБАРАЖЧИНИ

В галузі охорони здоров’я району  функціонує відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, 3 районні лікарні (Збаразька центральна районна комунальна лікарня,  Вишнівецька районна комунальна лікарня, районна комунальна Максимівська дільнична лікарня), 14 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, 51 фельдшерсько-акушерських пункти, 2 здоровпункти. Ліжковий фонд складає 285 ліжок цілодобового перебування, 93 ліжка денного стаціонару. Медична служба району налічує 169 лікарів, 330 осіб середнього медичного персоналу.

 

           

 

 

 

 

 

 

Відділ охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністрації

 

 

 

Створений у 2006 році.

 Начальник відділу охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністрації – ЩУЦЬКИЙ ОЛЕГ СТАНІСЛАВОВИЧ.  Відділом  проводиться організаційна та аналітична робота з метою підвищенню якості надання медичної допомоги населенню району. Відділ підпорядкований голові районної державної адміністрації, а також підзвітний і підконтрольний управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації. Серед основних завдань відділу є:

-   забезпечення реалізації державної політики в сфері охорони здоров’я на території району;

-   управління закладами охорони здоров’я, які утримуються за рахунок коштів районного бюджету, організація їх кадрового, матеріально-технічного і методичного забезпечення;

-    координація діяльності закладів охорони здоров’я, незалежно від форми власності та підпорядкування, пов’язаної з наданням лікувально-профілактичної допомоги населенню району;

-   прогнозування розвитку мережі закладів охорони здоров’я на території району та нормативне забезпечення населення медико-санітарною допомогою.

            Відділом щоквартально проводяться колегії по підсумках діяльності галузі, розробляється план соціально-економічного розвитку галузі, проекти розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації. На колегіях відділу охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації та медичних радах заслуховуються показники роботи кожного лікувально-профілактичного закладу з визначенням проблемних питань та шляхів їх вирішення.

 

 

Збаразька центральна районна комунальна лікарня

C:Documents and SettingsMufasaРабочий стол2.png 

 

На даний час обов’язки головного лікаря виконує СУКОННІК ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ.

            Лікарня обслуговує населення всього району. На території району проживає 57686 осіб, в тому числі сільських мешканців 40503 (70,2%). Зокрема, дорослого населення – 47155, підлітків – 1663 та дітей 8868.

В лікарні функціонують такі відділення: хірургічне, терапевтичне, кардіологічне, інфекційне, пологове, гінекологічне, дитяче, неврологічне, відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Ліжковий фонд лікарні складає 170 ліжок цілодобового перебування, на яких щорічно лікується більше 5 тис. хворих.

В лікарні працює 92 лікаря та 161 особа середнього медичного персоналу. Серед лікарів вищу категорію мають 46 осіб, першу – 19, другу – 9.

В 2017 році в Збаразькій ЦРКЛ проведено капітальний ремонт приймально-діагностичного відділу, коридору інфекційного відділення, поточні ремонти палат терапевтичного, неврологічного та хірургічного відділень. В двох палатах хірургічного відділення встановлено пластикові вікна.

Для покращення надання медичної допомоги населенню за кошти районного бюджету закуплено колоноскоп та електрохірургічний апарат вартістю 945995 гривень, три мікроскопи вартістю 26760 грмвень та фотометр вартістю 20735 гривень. 

 

 

Вишнівецька районна комунальна лікарня

 

Головний лікар – СТЕЦЮК СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ. Працює на даній посаді з травня 1989 року.

Лікарня обслуговує 19724 осіб населення району, в тому числі 16044 дорослих, 626 підлітків та 3054 дітей.

В структурі лікарні функціонує стаціонарне відділення на 40 ліжок цілодобового перебування, в тому числі, гінекологічне, терапевтичне та відділення респіраторних інфекцій для дітей.

В лікарні працює 18 лікарів та 47 осіб середнього медичного персоналу. Серед лікарів вищу категорію мають 7 особ, першу – 7, другу – 2.

Протягом 2017 року благодійно отримано електрокардіограф вартістю 20 тис.гривень, за позабюджетні кошти закуплено 2 холодильники, пральну машинку, електрону вагу для лабораторії, ноутбук. Проведено капітальний ремонт приміщення травмпункту в стаціонарі на що затрачено біля 10 тис.гривень позабюджетних коштів.

На сесії районної ради 27 квітня 2018 року Вишнівецьку районну комунальну лікарню, як цілісний майновий комплекс з будівлями і спорудами передали у власність Вишнівецькій селищній раді. 

 

 РАЙОННА КОМУНАЛЬНА МАКСИМІВСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ

            Головний лікар – МЕЛЬНИК ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ.

            В структурі лікарні функціонує стаціонарне відділення на 10 ліжок цілодобового перебування. В лікарні працює 1 лікар та 5 осіб середнього медичного персоналу.

В 2017 році за рахунок коштів місцевого бюджету та інвесторів проведено капітальний ремонт приміщення.

Вироблено документацію та виділено кошти сільською радою для сольової кімнати і обладнати згідно стандартів.

 

 

 

 

Первинна медико-санітарна допомога

 

 

 

 

Комунальний заклад збаразької районної ради «ЗБАРАЗЬКий РАЙОННий центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

 Головний лікар закладу ДОМБИК ВАЛЕРІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ. 

 

Заклад створено 01 січня 2015 року, надає весь об’єм медичної допомоги первинного рівня населенню району. Розпочато процес перетворення закладу в комунальне некомерційне підприємство відповідно до рішення сесії районної ради від 27 квітня 2018 року.

В закладі працює 34 лікаря, атестовано 33 лікарів загальної практики – сімейної медицини (з них „Вищу” категорію мають 15 лікарів, „Першу” – 9 лікарів, „Другу” – 3 лікарів, лікарів - спеціалістів – 6) та 141 особа середнього медичного персоналу.

 Всі медичні працівники середньої ланки входять в Асоціацію медичних сестер Тернопілля, приймають участь в конкурсах кращого медичного працівника, кращого санітарного бюлетня.

Проводиться постійна робота по забезпеченню медичних закладів обладнанням та інструментарієм відповідно до затвердженого табелю оснащення.

В 2017 році в закладі презентовано систему електронного здоров’я на базі комп’ютерної програми “УкрМедСофт: Поліклініка”, створено електронні робочі місця усіх лікарів, придбано сервер, на якому зберігається електронний реєстр пацієнтів району. В рамках реформування первинної ланки охорони здоров’я з 01 квітня стартувала приписна кампанія з обрання сімейного лікаря. Станом на 15 травня 2018 року більше 10% населення району уже підписали декларації з лікарями загальної практики – сімейної медицини та лікарями – педіатрами.

В 2018 році заплановано розпочати будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини на території Базаринецької сільської ради.
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема