Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Діяльність сектору молоді та спорту райдержадміністрації


Станом на 1 вересня 2013 року сектором молоді та спорту райдержадміністрації  видано 533 посвідчень батьків та 1095  посвідчень дитини з багатодітної сім’ї.

Відповідно до Закону України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про охорону дитинства» станом на 01.09.2013 продовжено термін дії 9 посвідчень батьків та 19 посвідчень дитини з багатодітних сімей, в яких діти досягли 18-річного віку і навчаються за денною формою навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.

На території району у розпорядженні громади є стадіон у с.Великі Гаї, на якому проводяться змагання з футболу, волейболу, легкої атлетики. В районі налічується 32 футбольних поля, 15 спортивних залів, 42 фізкультурно-спортивних клуби.

Честь району на обласних змаганях з футболу представляє команда "Поділля-Агрон", яка посідає 6 місце серед 18 команд області. В цьогорічному футбольному чемпіонаті району серед команд першої ліги бере участь 12 футбольних колективів, серед команд другої ліги команди поділені наступним чином: група А-10 команд, група Б-10 команд, група В-9 команд. Збірна команда району з волейболу бере участь в першості області серед ФСТ "Колос".
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації