Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Звіт діяльності спостережної комісії при Тернопільській райдержадміністрації за II квартал 2012 року.


Звіт

діяльності спостережної комісії при Тернопільській райдержадміністрації за II квартал 2012 року.

 

1. У II кварталі 2012 року було проведено 1 засідання спостережної комісії на якому розглядалося наступне питання: :

         31.05.2012 року

 - Аналіз діяльності виконавчих комітетів сільських, селищних рад району щодо контролю за поведінкою осіб, які УДЗ з місць позбавлення волі.

 

 Прийняті  рішення:

          31.05.2012 року

 - Інформацію голови комісії Саржевської Н.А. взяти до відома. Роботу виконавчих комітетів сільських, селищних рад району щодо контролю за поведінкою осіб, які УДЗ з місць позбавлення волі визнати задовільною.

Внаслідок виконання цього рішення проведено аналіз діяльності виконавчих комітетів сільських, селищних рад району щодо контролю за поведінкою осіб, які УДЗ з місць позбавлення волі, визначені позитивні сторони та недоліки в роботі окремих сільських, селищних рад району, з метою обміну досвідом роботи.

 

 

2. Організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання.

Розпорядженням  голови райдержадміністрації від 25 січня 2012 року № 61 затверджено зміни у складі спостережної комісії при  райдержадміністрації.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року №429 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року №1042) розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 листопада 2010 №1350 внесено зміни до Положення про спостережну комісію при райдержадміністрації та уточнено розподіл обов’язків членів спостережної комісії районної державної адміністрації.

В II кварталі 2012 року з метою здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, спостережною комісією проводилась робота щодо контролю за роботою виконкомів сільських, селищних рад району стосовно осіб, які УДЗ з місць позбавлення волі та раніше взяті на облік спостережною комісією.

 

3. Установ виконання покарань на території району немає.

 

4. Організація виховної роботи з особами, умовно – достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання.

В II кварталі 2012 року на облік спостережної комісії осіб, які УДЗ з місць позбавлення волі, таких що відбули терміни позбавлення волі, не надходило.

 

5. Надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільнених від відбуття покарання. Заходи соціального патронажу щодо осіб, звільнених від відбування покарання, сприяти розвитку мережі центрів соціальної адаптації та інших установ і організацій, діяльність яких спрямована на надання таким особам допомоги у соціальній адаптації.

В II кварталі 2012 року на облік спостережної комісії осіб, які УДЗ з місць позбавлення волі, таких що відбули терміни позбавлення волі, не надходило.

Додаткових заяв щодо надання допомоги від осіб звільнених з місць позбавлення волі в спостережну комісію не надходило.

На території району центри соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, відсутні.

Є в наявності благодійна організація «Християнський центр Милосердя», розташований в селі Буцнів Тернопільського району (юридична адреса: 46022 м.Тернопіль, вул. Корольова 8/212, свідоцтво №58 від 13.01.2003 року).

 

 

 

Голова  спостережної комісії                            

при    Тернопільській

райдержадміністрації                                                      Н.А. САРЖЕВСЬКА  

 

                                        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації