Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

10.09.2018 Якщо банк, в якому Ви одержували пенсію припинив свою діяльність


Згідно зі статтею 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, або через установи банків у порядку, передбаченому Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до пунктів 10 і 12 Порядку проведення конкурсного відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1231, переможцями конкурсу визначаються претенденти, які відповідають вимогам пунктів 3 і 7 цього Порядку. На підставі рішення (протокол) конкурсної комісії про визначення переможців конкурсу Пенсійний фонд України укладає з банками-переможцями відповідні договори.

Зазначеними договорами встановлено підстави для дострокового розірвання договору, зокрема, на підставі оприлюднення в установленому порядку рішення конкурсної комісії про припинення банком виконання функцій уповноваженого банку.

У такому випадку управління Пенсійного фонду припиняє перерахування коштів на поточні рахунки пенсіонерів, відкриті в такому банку, а до надходження заяви про виплату пенсії через установу іншого банку виплату пенсії буде переведено на поштове відділення за місцем проживання пенсіонера без подання заяви.

 

Людмила Радковська

Начальник відділу з питань призначення,

перерахунку та виплати пенсій №1 у м.Тернополі

ТО УПФУ Тернопільської області
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації