Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

10.09.2018 До відома фізичних осіб-підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність


 З 1 січня 2004 року Законом України від 09.07.2003 №1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” введено термін “страховий стаж” - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісячно сплачують страхові внески в сумі, не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Для зарахування фізичним особам – підприємцям повного місяця до страхового стажу, підприємець повинен нарахувати та сплатити єдиний соціальний внесок в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок, що визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати, яка на сьогодні складає 3723 грн., та ставки внеску (22%), відповідно мінімальний внесок складає 819,06 грн. на місяць та подати річну звітність до органів Державної фіскальної служби.

Формула розрахунку пенсій встановлює пряму залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувалися внески до Пенсійного фонду
Таким чином, чим більший страховий стаж та заробіток, з якого сплачені внески до Пенсійного фонду, тим більша пенсія буде в майбутньому!

Нарахований за звітний період (місяць) ЄСВ до сплати за найманих осіб також не може бути меншим за розмір мінімального страхового внеску (819,06 грн.). Якщо нарахована заробітна плата найманих працівників менша мінімально встановленої заробітної плати за такий період, то роботодавець зобов’язаний донарахувати ЄСВ до мінімального страхового внеску.

Звертаємо Вашу увагу, у разі несплати або несвоєчасної сплати єдиного внеску, виникає борг, відповідно, період, за який наявний борг, не буде зараховано до страхового стажу.

Шановні фізичні особи-підприємці дбайте про свій страховий стаж сьогодні, розрахуйтесь з боргами по страхових та єдиному внесках!

Не будьте байдужі до себе, не позбавляйте себе соціальних гарантій та забезпеченої старості!

 

Олександра Кулина 

Головний спеціаліст сектору забезпечення наповнення бюджету

ТО УПФУ Тернопільської області
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації