Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

09.10.2017р. Очікується перерахунок пенсій


Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує, що у  зв’язку із прийняттям Верховною Радою України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», з 1 жовтня 2017 року буде проведено перерахунок пенсій, а саме: осучаснення  пенсій з використанням єдиного показника середньої заробітної плати, який використовується для призначення пенсій в 2017 році, на рівні 3764,40  гривні,   та розрахунок  розміру пенсії з використанням нового прожиткового мінімуму.

Згідно попередньо проведених актуарних розрахунків орієнтовно передбачається, що  89,7% одержувачів пенсій у місті Тернополі та Тернопільському районі отримають свої пенсійні виплати в підвищеному розмірі.

Зокрема, за попередніми розрахунками:  понад 11тисяч пенсіонерів отримають підвищення від 201 до 500 гривень; 8,5 тисяч  пенсіонерів отримають підвищення від 501 до 1000 гривень; близько 9 тисяч пенсіонерів отримають підвищення понад 1000 гривень.

Сума додаткових витрат на виплату пенсій в місяць по місту Тернополю та Тернопільському району орієнтовно становитиме  27,3  млн. грн., а до кінця року додаткова потреба орієнтовно становитиме 82  млн. грн.  .

           Об’єднане управління готове до проведення перерахунків пенсій. 

Виплата пенсій в жовтні буде здійснена по двох відомостях. Ті пенсіонери, в кого дата отримання пенсії припаде вже після набрання чинності Закону одержать кошти одночасно: по основній відомості пенсію у попередньому розмірі та по додатковій  - суму перерахунку. Ті пенсіонери, які вже з 4 жовтня, до набрання чинності Закону, встигнуть отримати пенсію, так би мовити, в старому розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду жовтня, тобто до 25 жовтня.

 

Начальник  Тернопільського об’єднаного  управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області        

          Тетяна  Глух  

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації