Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

26.10.2016р. Участь в семінарі для безробітних


Участь в семінарі для безробітних

 

Ознайомлення з правовими аспектами працевлаштування та ризиками нелегальної зайнятості - основні питання, які були розглянуті на профінформаційному семінарі для безробітних «Легальна зайнятість» 26 жовтня 2016 року. Такі семінари проводяться щосереди в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості за участю представників Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області. Цього разу запрошені мали можливість поспілкуватися з начальником об’єднаного управління Тетяною Глух, яка ознайомила учасників семінару з процедурою офіційного працевлаштування, що є однією з істотних умов трудових відносин, які ґрунтуються на трудовому договорі між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом. Не оформлені належним чином трудові відносини з найманим працівником є порушенням законодавства про працю, тому діючим законодавством передбачено штрафні санкції за такі дії роботодавця.

Отримання заробітної плати в «конверті» - це, перш за все, удар по пенсійних накопиченнях громадян, а відсутність запису в трудовій книжці і зовсім позбавляє працівників страхового стажу. Таким чином, влаштовуючись на роботу неофіційно, працівник повинен чітко усвідомити - якщо зарплату виплачують «в конверті», це означає, що роботодавець швидше за все не укладе трудовий договір, а також не буде здійснювати відрахування з неофіційної зарплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду.

Легальна зайнятість - це одна з найактуальніших проблем, що потребує усвідомлення як роботодавцем, так і найманим працівником. І тут повинна проявитись свідома позиція самих громадян, які повинні наполягати на узаконенні своїх конституційних прав на працю шляхом обовязкового укладання з роботодавцем трудових договорів, як це передбачено статтями Кодексу законів про працю України.

Також присутніх було проінформовано про можливість контролю над роботодавцями шляхом реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду України, де відображені всі нараховані та сплачені роботодавцем внески за найманого працівника.

 

Ольга Кобіс

заступник начальника відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

Тернопільського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації