Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

25.10.2016р. Семінар в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості


Семінар в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості

 

19 жовтня 2016 року начальник Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух спільно з юристами Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провела щотижневий семінар на тему: “Легальна зайнятість – запорука соціальних гарантій”.

Виплата заробітної плати у “конвертах” та нижче встановленого державою мінімального рівня без сплати єдиного внеску є грубим порушенням конституційних норм, гальмуванням соціального розвитку суспільства та позбавляє найманих працівників права на забезпечене майбутнє.

 

Тетяня Глух детально зупинились на механізмі обчислення страхового стажу, що беруть за основу при призначенні пенсійного забезпечення. Зокрема, до нього зараховують лише той період, за який сплачено внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

 

 

Кожен з учасників отримав вичерпні відповіді щодо легальної зайнятості та періодів зарахування страхового стажу у вигляді усних роз’яснень та за допомогою  інформаційних листівок, а також отримали консультацію щодо реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду України.

 

Ольга Кобіс

заступник начальника відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

Тернопільського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації