Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

01.10.2016р. З нагоди Дня людей похилого віку


З нагоди Дня людей похилого віку

Щороку, у перший жовтневий день, в Україні віддається шана людям похилого віку, людям, які потребують соціальної підтримки і допомоги, а частіше просто чуйного ставлення та доброго слова.

Напередодні Дня людей похилого віку та Дня ветерана начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Іванович Москалик та начальник Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Григорівна Глух відвідали Петриківський обласний геріатричний пансіонат.

Представники Пенсійного фонду привітали присутніх, побажали міцного здоров'я та довголіття. Вітаючи – зауважили, що така турбота та увага потрібна цим людям не тільки в Міжнародний день людей похилого віку, а повсякчас. Для самотніх людей такі зустрічі – це нагода поспілкуватися, приємно провести час, відчути підтримку та розуміння.

Директор пансіонату Степан Васильович Глушок та підопічні подякували пенсійникам за візит та подарунки, а особливо за чуйність і доброзичливість, які так необхідні кожному з них.

 

Ольга Кобіс

заступник начальника відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

Тернопільського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації