Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

20.09.2016р. Дії пенсіонера при неодержанні з поточного рахунку банку пенсії більше як один рік


Дії пенсіонера при неодержанні з поточного рахунку банку пенсії більше як один рік

Виплата пенсій через банківські уста­нови регулюється Порядком виплати пен­сій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги че­рез їх поточні рахунки у банках, затвер­дженим постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 «№1596 (зі змі­нами)

Пунктам 14 Порядку передбачено, що якщо суми пенсій та грошової допомоги одержуються за довіреністю більше як один рік або не одержуються з поточного рахунка більше як один рік, уповноваже­ний банк зобов'язаний повідомити про це відповідний орган Пенсійного фонду не пізніше 28 числа місяця, у якому вини­кли такі обставини, а одержувач пенсії— подати нову заяву в орган Пенсійного фонду.

У разі невиконання одержувачем пенсії цієї умови орган Пенсійного фонду при­пиняє перерахування пенсії на поточний рахунок у визначену одержувачем уста­нову банку і здійснює виплату через підприємство поштового зв'язку за місцем проживання одержувача в установленому  порядку.

Пенсіонер після надходження повідомлення від управління Пенсійного фонду має надати заяву про поновлення виплати коштів через банк. Заяву можна надати до зазначеного управління Фонду або залишити в банку, де пенсіонер ви­явив бажання одержувати пенсію.

Людмила Радковська

начальник відділу з питань призначення,

перерахунку та виплати пенсій №1 у місті Тернополі

Тернопільського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації