Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про аналіз звернень громадян з питань соціального захисту за листопад 2013 року


      Управління  соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації  повідомляє , що на виконання вимог Закону України       “ Про звернення громадян” за жовтень 2013 року надійшло 4 звернення від жителів с.Ангелівка – про перевірку дотримання законодавства про працю, смт. В.Березовиця – про нарахування ДСД МЗС, с.Петриків – по питанню надання одноразової матеріальної допомоги, с.Баворів – про надання допомоги на лікування.

      Спеціалістами управління подаються ґрунтовні відповіді на заяви громадян, із  з‘ясуванням всіх обставин; вживаються необхідні заходи, щодо запобігання виникненню підстав для повторних звернень та звернень до органів вищого рівня виконавчої влади.

      Прийом документів для призначення державних соціальних допомог  проводиться   щоденно без обідньої перерви з 8.00 год до 17.15 год  .

      Для посилення виконавчої дисципліни та покращення обслуговування населення з питань , що належать до компетенції  управління  соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації працівниками проводяться особисті прийоми громадян , виїзди по єдиному дню прийому громадян та висвітлення своєї діяльності в засобах масової інформації. Регулярно надаються роз’яснення щодо змін та доповнень до діючого законодавства по питаннях соціального захисту населення , охорони праці та соціально-трудових відносин.

      Протягом жовтня здійснено 3  виїзди по єдиному дню прийому громадян.  За  жовтень 2013 року спеціалістами управління в районній газеті    “ Подільське слово” було розміщено 3 статті  з питань соціального захисту ветеранів війни  та соціальної реабілітації інвалідів. З метою організації належної роботи із зверненнями громадян діє  "гаряча" телефонна лінія по наданню роз'яснень з питань призначення субсидій за телефоном 53-25-99, а також створено графік чергування на гарячій лінії з 07.00 по 20.00 год.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації