Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Галузь охорони здоров’я стала найбільш небезпечною через пандемію COVID-19

25.11.2021 | 15:49

Майже 74% осіб, які постраждали внаслідок нещасного випадку під час виконання посадових обов’язків за підсумками ІІІ кварталів 2021 року, є працівниками галузі охорони здоров’я. Більшість з них постраждали через гостре професійне захворювання на COVID-19.

Загалом упродовж 9 місяців 2021 року Фондом соціального страхування України зареєстровано 9 861 потерпілого від нещасних випадків/гострих професійних захворювань на виробництві, на якого складено акти за формою Н-1/П (підтверджено зв’язок із виробництвом).

more...

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

25.11.2021 | 12:39

Сьогодні 25 листопада у світі відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

       Незважаючи на те, що ми живемо в XXI столітті, статистика про факти насильства щодо жінок є невтішною. Більше того, можна навіть з упевненістю стверджувати, що офіційні дані про цене відображають реальний масштаб проблеми.

more...

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

25.11.2021 | 12:33

З 25 листопада до 10 грудня включно традиційно проходитиме Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

          Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок а також формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

        

more...

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

25.11.2021 | 11:02

 Сьогодні, 25 листопада в Тернопільській районній державній адміністрації відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

more...

Світова енергокриза суттєво підвищила зацікавленість до енергоефективності – Валерій Безус

24.11.2021 | 09:58

Зараз як ніколи важливим є комплексний підхід до підвищення енергоефективності. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Валерій Безус в інтерв’ю для інтернет-видання «Енергореформа»."Тому ухвалення закону «Про енергоефективність», який був підписаний Президентом України 10 листопада і набув чинності 13 листопада, є дуже актуальним. Ми почали працювати над механізмами його реалізації ще до прийняття. Тепер у нас вже на рік розписано роботу, є певні завдання до Держенергоефективності, Міненерго, Мінрегіону щодо розробки підзаконних актів. Це колосальний обсяг завдань", – пояснив він.

more...

Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробіної плати і грошового забезпечення, забезпечення контролю за

23.11.2021 | 16:49

Сьогодні, 23 листопада  відбулось засідання районної  комісії з питань погашення заборгованості із заробіної плати і грошового забезпечення, забезпечення контролю за дотриманням законодавства про працю .

          На засідання були запрошені представники підприємств  КНП «Скалатська комунальна  районна лікарня», КНП«Теребовлянська районна стоматологічна поліклініка»,  КНП Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна аптека №78».

         

more...

Фахівці Фонду відповіли на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

22.11.2021 | 16:25

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?

Ці та інші питання обговорили на консультаційній нараді, проведеній Федерацією роботодавців України для бухгалтерів і фінансових директорів підприємств. Від Фонду соціального страхування України участь у заході взяли заступниця директора ВД ФССУ Владислава Хижняк, начальниця управління страхових виплат і матеріального забезпечення Світлана Зарубіна, заступниця начальника управління – начальниця відділу медичної експертизи Марина Біляєва, а також заступник начальника відділу матеріального забезпечення Артур Чередник.

more...

Тернопіль: Бізнес-діяльність: з чого почати? Робота в умовах карантину

22.11.2021 | 16:19
У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості для безробітних відбулось засідання Клубу бізнес-подій на тему: "Бізнес-діяльність: з чого почати? Робота в умовах карантину". Гостем заходу був Сергій Зварич - засновник та власник мережі "Комфорт оптика". more...

Важливо знати: записи у паперовій трудовій книжці можуть додатково перевірити!

22.11.2021 | 16:06

Обчислення страхового стажу проводиться відповідно до статті 24Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-IV "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (далі – Закон), відповідно до якої страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

 

more...

Стан ринку праці у Тернопільському районі

22.11.2021 | 15:54

Стан ринку праці у Тернопільському районі (Байковецька ОТГ, Білецька ОТГ, Великоберезовицька ОТГ, Великобірківська ОТГ, Великогаївська ОТГ, Підгороднянська ОТГ)

станом на 01 листопада 2021 року

 

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом жовтня 2021 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 45 осіб з числа проживаючих в Тернопільському районі, що на 8 осіб більше, ніж у жовтні 2020 року. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня-жовтня 2021 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1498 осіб, з них статус безробітного мали 1045 осіб, що на 192 особи більше ніж за аналогічний період 2020 року.

more...
Усього: 4735
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації