Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 30.12.21 | 14:45

Засідання спостережної комісії при Тернопільській районній державній адміністрації.

ЗВІТ

про діяльність спостережної комісії при Тернопільській районній державній адміністрації за 2021 рік

 

 

У своїй діяльності спостережна комісія керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429 «Про затвердження положення про спостережну комісію».

Діяльність спостережної комісії базується на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.

Спостережна комісія здійснює організацію та громадський контроль за дотримання правил, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб звільнених від відбування покарання, організації виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання та контролю за їх поведінкою протягом невідбутої  частини покарання.

Головою Тернопільської районної державної адміністрації 09 квітня 2021 року видано розпорядження № 129 «Про спостережну комісію Тернопільської районної державної адміністрації».

До складу спостережної комісії райдержадміністрації входять представники органів виконавчої влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування.

У своїй діяльності комісія співпрацює із державною установою «Збаразька виправна колонія (№63)», з органами місцевого самоврядування, Тернопільським районним управлінням ГУНП в Тернопільській області, Тернопільським міськрайонним відділом філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області, Тернопільським міськрайонним центром зайнятості, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації.

Протягом року  було проведено 10 засідань спостережної комісії, де  розглядалися наступні питання:

- щодо умовно-дострокового звільнення осіб, які відбувають покарання в державній установі «Збаразька виправна колонія (№63)»;

- щодо заміни невідбутої частини покарання більш м’якшим у вигляді обмеження волі громадян, які відбувають покарання в державній установі «Збаразька виправна колонія (№63)»;

- щодо взяття на облік спостережної комісії при райдержадміністрації жителів Тернопільського району, які умовно-достроково звільнені від відбування покарання.

Спостережною комісією було розглянуто 70 справ засуджених щодо зміни режиму утримання, із них: 63 справи умовно-дострокового звільнення,
7 справ – заміни покарання більш м’яким.

На кінець 2021 року на обліку спостережної комісії знаходиться 5 осіб, визначені завдання виконавчим комітетам сільських (селищних) рад з метою здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод та законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання.

 

 

Голова спостережної комісії

Тернопільської районної

державної адміністрації                                                       Микола МИХАЙЛІВ

 

Андрій Лис

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації