Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

Прибувші з Донецької та Луганської областей


                       Інформація для тих, громадян України, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей, та  звертаються за переведенням пенсійних справ

 

                       Для переведення пенсійної справи Вам необхідно особисто звернутися  до управління Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання з заявою про запит пенсійної справи.

·        Основні документи, які необхідно мати при собі:

·        паспорт;

·        довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру;

·        довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції;

·        пенсійне посвідчення (за наявності).

 

Довідка є документом, який видається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і переміщуються з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції .

Для отримання довідки повнолітня особа, яка переміщується, звертається особисто або через законного представника із заявою про взяття на облік, форму якої затверджує Мінсоцполітики, до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад (далі - уповноважені органи).

Для отримання довідки про взяття на облік неповнолітніх дітей, які переміщуються без батьків або членів сім’ї, заява подається їх опікуном чи піклувальником або законним представником.

 

Взяття на облік пенсійної справи проводиться на підставі електронного особового рахунку, який вивантажується відповідними управліннями.

Виплата пенсії здійснюється за адресою, зазначеною пенсіонером у заяві з урахуванням виплачених сум пенсій за попереднім місцем проживання.

 

Запит  про витребування пенсійної справи оформляється невідкладно та направляється до управління відповідального за вивантаження електронного особового рахунку за попереднім місцем перебування на обліку пенсіонера.

 

Взяття на облік та нарахування пенсії провадиться за матеріалами електронної  пенсійної справи, до надходження паперової пенсійної справи та атестату про останній місяць виплати від управління Пенсійного фонду за попереднім місцем проживання.

 

У разі звернення осіб, які здійснили поховання пенсіонерів, що перебували на обліку  в управліннях Пенсійного фонду в  Донецькій та  Луганській областях, допомогу на поховання пенсіонерів виплачує управління Пенсійного фонду України за новим місцем перебування померлого пенсіонера, в тому числі і у випадках, коли смерть настала у період виплати пенсії за попереднім місцем проживання померлої особи.

Для отримання допомоги на поховання слід звернутися із заявою до органів Пенсійного фонду та  надати:

·        довідку про смерть особи, або витяг з Державного реєестру актів цивільного стану громадян про смерть.

 У разі звернення за виплатою допомоги на поховання пенсіонерів, які перебували на обліку в управліннях, що знаходяться на території, яка тимчасово не контролюється українською владою, допомогу виплачує управління  Пенсійного фонду України, до якого звернулась особа, яка здійснила поховання.

Недоотримана пенсія померлого пенсіонера, виплачується після надходження електронної пенсійної справи  померлого, відповідно до ст. 52 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» за умови надання членами сім'ї необхідних документів.

Члени сім’ї надають паспорт або інші документи, які підтверджують проживання з пенсіонером на день його смерті.

 У разі  відсутності в паспорті  заявника  (члена  сім'ї)  реєстрації за адресою померлого пенсіонера, родинні стосунки  підтверджуються свідоцтвом про народження, свідоцтвом про шлюб, довідкою про склад сім'ї, а також рішенням суду.

Для виплати недоотриманої пенсії, яка ввійшла до складу спадщини, у зв’язку з відсутністю членів сім’ї або в разі незвернення ними за виплатою вказаної суми протягом шести місяців з дня відкриття спадщини надається свідоцтво про право на спадщину.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації