Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Економіка району / Споживчий ринок

Стан


Споживчий  ринок  району

В районі протягом останніх років забезпечуються стабільні умови розвитку внутрішньої торгівлі, збільшуються обсяги продажу населенню споживчих товарів, у тому числі вітчизняного виробництва.

Внутрішня торгівля і ресторанне господарство району, як важлива складова внутрішнього ринку, в сучасних умовах розвиваються динамічно. Це підтверджується вагомим внеском торгівлі у формування бюджетних надходжень, збільшенням чисельності приватних підприємців, створенням нових робочих місць для працевлаштування населення.

         На споживчому ринку району функціонує понад 336 об’єктів роздрібної торгівлі, з торгівельною площею 42072 кв. м., з них 49 магазинів з продажу продовольчих товарів, 146 магазинів з продажу непродовольчих товарів і 141 магазин з продажу змішаною групою товарів.

В населених пунктах району сформовано мережу споживчої кооперації під брендом «Теко», яка налічує 19 магазинів.

Така ж позитивна тенденція збереглася у зростанні кількості закладів ресторанного господарства. Станом на 01.01.2015р. на території району здійснювали діяльність 62 заклади ресторанного господарства, що становить 101,6% до показника 2013 року, з кількістю посадочних місць 6107.

Оборот роздрібної торгівлі, що включає роздрібний товарооборот підприємств юридичних осіб та фізичних осіб підприємців у 2014 році склав 298,8млн. гривень, що на 7,9 відсотків більше, ніж у 2013 році.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації