Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 07.12.21 | 15:44

Онлайн-нарада при голові облдержадміністрації Володимиру Трушу

Про формування бюджетів на 2022 рік, використання державних субвенцій та хід вакцинальної кампанія на Тернопільщині — ключові питання онлайн-наради  при голові облдержадміністрації Володимиру Трушу, в якій від райдержадміністрації взяли участь  перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Демчук спільно із заступницею голови райдержадміністрації Галиною Молчановою та начальником фінансового управління райдержадміністрації Галиною Ізвєковою.
Перед початком звітування і обговорень голова облдержадміністрації Володимир Труш,  привітав усіх присутніх та учасників на онлайн-зв’язку із Днем місцевого самоврядування.
— Сьогоднішнє свято — це підсумок вашої щоденної роботи впродовж року, коли люди бачать результати цієї праці і гідно їх оцінюють. Бажаю вам плідної роботи, сил і наснаги!, — розпочав нараду Володимир Труш.
Під час формування бюджетів на наступний рік голова облдержадміністрації наголосив на кількох важливих аспектах.
— Наступного року для громад області буде можливість співфінансування шкільних автобусів. Для цього варто прописати цю статтю витрат в бюджеті, щоб діти комфортно добирались до шкіл. Не менш важливе оздоровлення дітей. Є кошти на відпочинок не лише в таборах Тернопільської області, але й на півдні України, в Буковелі та Трускавці.  Закладайте кошти у свій бюджет, а решту покриє обласна програма. Нагадаю, що за субвенції на енергоносії: громади, де індекс спроможності менший коефіцієнта 0,9 мають можливість використати кошти з відшкодування і перейти в новий рік без боргів по енергоносіях, — пояснив Володимир Труш.
Директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко доповіла про ситуацію із профілактикою та поширенням COVID-19. Всього з початку вакцинації в Тернопільській області щеплено 606 357 осіб.
Щоб недопустити захворювання на Тернопільщині працює 59 пунктів вакцинації і 15 центрів масової вакцинації. Окрім цього, 47 мобільних бригад виїжджають у віддалені населені пункти.

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема