Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти . Конкурси. Проекти.

Програма Британської Ради “Активні громадяни”


“Активні громадяни” (Active Citizens) – програма Британської Ради (British Council), орієнтована на формування лідерського потенціалу у соціальній сфері, та покликана сприяти розвитку навичок соціальної відповідальності й міжкультурного діалогу як базових якостей лідера ХХІ століття. Проект стартував в 2009 році, і на даний момент реалізується у більш ніж 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.
Мета проекту полягає у сприянні соціальному розвитку, головною рушійною силою якого є самі громади. Програма “Активні громадяни” заохочує членів громад самим брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби, зміни та забезпечення сталого розвитку, й передбачає набуття ними потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення.
Мета проекту у Тернопільській області – залучити до співпраці активних членів громадських організацій, учнівський та студентський актив, бізнес-партнерів, свідомих та небайдужих жителів міст, містечок та селищ нашого регіону, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості.
У Тернопільській області програму здійснюють випускники тренінгу для фасилітаторів “Активні громадяни” Британської Ради із організацій “Національна скаутська організація України “ПЛАСТ” та “Молодіжний центр розвитку “МІСТ”.

У рамках Програми “Активні громадяни” Британська Рада надає міні-гранти обсягом до 500 фунтів. Проте успіх у донорських організаціях будуть мати ті проекти, які не орієнтуються лише на отримання цих коштів, а показуватимуть власний внесок авторів проекту і бачення, де можна залучити додаткові ресурси. Як показує статистика, кожний третій проект є профінансований іноземними донорами, а ще в частині проектів долучаються партнери на місцях.
Учасники тренінгу отримають сертифікат від Британської Pади, матимуть змогу отримати нові знання та навички у реалізації некомерційного проекту соціальної дії у своїй громаді з можливістю отримання міні-гранту від Британської Pади на здійснення цього проекту.
Група учасників не може перевищувати 30 осіб, тож якщо бажаючих буде більше, організатори оголосять про додаткові тренінги. Навчання відбудеться за адресою: Листопадова, 7 з 9 до 17 години. Зареєструватися на участь в тренінгу можна шляхом заповнення анкети у спільноті “Active Citizens Ternopil” у соціальній мережі Facebook або через он-лайн-форму: https://docs.google.com/forms/d/168AaOy_3ogljJ9h3antgF_jG5P0FJhQzsA7uja4dLWQ/viewform.
Якщо у Вас виникають труднощі із заповненням ґуґл-форми, завантажте анкету, заповніть її та надішліть на адресу mcr.mist@gmail.com із позначкою “Активні громадяни_заявка”.

Організація проведення тренінгів у Тернополі здійснюється за підтримки Департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, Школи молодої еліти, мережі друку “Паперівка”, кафе “Зупинка” (с.Озерна). Інформаційний партнер – “Тернопільський прес-клуб”.
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема