Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Екологія

Про попередження незаконного збору рідкісних ранньоквітучих, ендемічних, реліктових і таких, що знаходяться під загрозою зникнення видів рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України


Щороку з середини лютого до кінця травня на вулицях і ринках м. Чортків, Чортківського району та м. Тернополя здійснюється торгівля рідкісними видами ранньоквітучих, реліктових, ендемічних і таких, що знаходиться під загрозою зникнення рослин, а також рослин занесених до Червоної книги України. Серед них підсніжник білосніжний, шафран Гейфелів, білоцвіт весняний, цибуля ведмежа, конвалія травнева тощо. Обсяги торгівлі цими рослинами, особливо в передсвяткові дні, набирають злочинного характеру.
Відповідно до ст.15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та ст.33 «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування та їх виконавчі органи зобов’язані здійснювати контроль за додержанням законодавства про охорону навколишнього природного середовища.
Керуючись ст. 36 Закону України «Про рослинний світ», ст.8 Закону України «Про Червону книгу України», пропонуємо вжити дієвих заходів щодо посилення виконавчими структурами контролю за торгівлею ранньоквітучими, ендемічними, реліктовими та занесених до Червоної книги України видами рослин на території району, а також на проведення освітньої та виховної роботи серед населення і шкільної молоді.
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема