Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

До уваги власників автотранспорту

17.09.2021 | 11:33

   Чортківська районна державна адміністрація (Організатор перевезень) оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведено нараду

24.09.2021 | 15:38

    Начальником управління соціального захисту населення Чортківської РДА Любов'ю Морозко проведено нараду у відділі соціального забезпечення №1 м. Борщів. Під час наради розглянуто питання щодо підсумків роботи відділу за 9 місяців 2021 року та щодо готовності до опалювального періоду. Також особливу увагу зосереджено на питанні вакцинації працівників від COVID-19 та дотримання карантинних обмежень.

more...

Шановні вихователі, нянечки і всі співробітники дошкільної освіти!

24.09.2021 | 10:57

  Прийміть в День вашого професійного свята найщиріші вітання з Днем вихователя! Спасибі за мудрість, терпіння і увагу до дітей, адже завдяки вашій щирості, відкритості і трепетному відношенню кожен малюк має чудове дитинство і паростки благополучного майбутнього. Ви закладаєте основи особистості і здоров'я.

more...

Працює робоча група

23.09.2021 | 13:04

   Сьогодні у Чортківській райдержадміністрації працює робоча група з Тернопільської облдержадміністрації  для надання методичної допомоги апарату  Чортківської РДА.
 До складу робочої групи увійшли спеціалісти управлінь та відділів апарату ТОДА, які, у ході робочого дня, нададуть організаційно-методичну допомогу  працівникам  райдержадміністрації щодо ведення діловодства, організації роботи по контролю, режимно-секретної роботи, кадрової та правової роботи згідно з вимогами чинного законодавства. Дані заходи є планові.

more...

Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті

23.09.2021 | 09:41

  Відповідно до Постанови Верховної Ради України “Про відзначення
пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році” 18 вересня (30 вересня за новим стилем)
відзначатиметься 180 років від дня народження Михайла Драгоманова (1841–1895),
громадського та політичного діяча, історика, публіциста, літературознавця,
фольклориста. Знакова постать української та світової суспільно-політичної думки.
Справжній патріот, котрий вважав, що головною причиною тієї хвороби, котра
під’їдає всізусилля українського народу є відсутність незалежності. Зіграв важливу
роль у творенні першого українського політичного проєкту – Русько-Української
радикальної партії (1890).

more...

Володимир Шипітко взяв участь у онлайн-нараді

22.09.2021 | 16:38

  Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шипітко спільно із головою районної ради Марією Чупрій взяли участь у онлайн-нараді, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Труша з питань запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та стану вакцинації працівників закладів освіти.

more...

Степан Новінчук провів засідання комісії

22.09.2021 | 15:01

   22 вересня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Степана Новінчука за участі членів комісії, відбулося засідання комісії по формуванню пропозицій стосовно потреби щодо спрямування в 2021 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень і визначення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа,  яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

more...

Відбудеться бізнес-майстерня:"Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху"

22.09.2021 | 10:00

  Відділ економічного розвитку та торгівлі фінансового управління райдержадміністрації повідомляє, що 24 вересня 2021 року об 11:30 год. в приміщенні облдержадміністрації (м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8 каб. 532) відбудеться бізнес-майстерня: ,,Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху” (порядок денний додається).

more...

Розмір допомог від Фонду за лікарняними листками зріс на 14%

22.09.2021 | 09:47

  Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що надається Фондом соціального страхування України у разі хвороби, травми, догляду за хворим членом родини, самоізоляції від COVID-19 тощо склав майже 369,65 гривні за підсумками січня–серпня 2021 року.

more...

Володимир Шипітко привітав працівників лісу

21.09.2021 | 15:11

  Сьогодні  голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко спільно із головою Чортківської районної ради Марією Чупрій привітали працівників лісу, з нагоди їхнього професійного свята, яке цього року в  Україні відзначали 19 вересня.

more...

Михайло Демчук провів робочу нараду

21.09.2021 | 12:04

  21 вересня  перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Демчук провів робочу нараду з питань підготовки до проведення одноденних навчальних зборів з територіальної оборони, які заплановані  на 23 вересня поточного року на території військової частини А 1915, м. Чортків.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема