Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головнуДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8

 

Справжні професіонали, терплячі наставники, чудові люди

Будь-яка справа немислима без професіоналів, без людей, які самі добре працюють та й інших поведуть за собою. І контрольно-ревізійна служба не виняток.

Зокрема, у Тернопільській області працювало чимало справжніх асів нелегкого ревізорського ремесла. І все ж серед особливо виділяються кілька особистостей, яких досі пам’ятають, люблять, шанують.

Це, зокрема, Зіновій Іванович Товстига, який  пройшов усі щаблі кар’єрного росту: від контролера-ревізора до керівника. Він – перший начальник Контрольно-ревізійного управління в Тернопільській області в незалежній Україні (1993-1994 роки). За багаторічну сумлінну працю неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства фінансів.

Упродовж тривалого часу мудрим та виваженим керівником управління (1993-2005 роки) був Василь Іванович Мартинюк, людина ерудована, з великим життєвим досвідом. Вимогливе і водночас чуйне ставлення до підлеглих, загострене почуття відповідальності за доручену справу здобули Василю Івановичу заслужений авторитет і щиру повагу з боку підлеглих.

Досі шанують і поважають у колективі Степана Омеляновича Губ’яка, який розпочав своє сходження до посади першого заступника начальника КРУ із посади старшого контролера-ревізора. Він доклав чимало зусиль для виховання справжніх професіоналів: чесних і принципових ревізорів, виховав цілу плеяду молодих спеціалістів.

Надзвичайно широким було коло службових обов’язків Ольги Василівни Тлумацької, заступника начальника управління. Ніщо в колективі не могло пройти повз увагу Ольги Василівни Здібний організатор, високо мисляча людина, користувалася повагою підлеглих і колег, до її думки прислухалися в Києві.

Славний трудовий шлях, захищаючи фінансові інтереси держави, пройшли інші ветерани: Зіновій Іванович Бартош, Марта Василівна Ковч, Володимира Володимирівна Козуб, Михайло Іванович Клепач, Марія Павлівна Комуніцька, Володимир Павлович Романів, Володимир Миколайович Занько, Мирослав Михайлович Світлик, Марія Миколаївна Гуменюк, Ірина Іванівна Клімова, Олена Володимирівна Жукова, Ганна Іванівна Шварчовська, Василь Михайлович Дяків, Марія Володимирівна Ковтунець і багато-багато інших.

Чимало яскравих сторінок в історію Держфінінспекції вписали і нині покійні: Петро Миколайович Дмитрик, який пропрацював в контрольно-ревізійній службі 26 років, Василь Михайлович Федун – ветеран війни, учасник Параду Перемоги 1945 року у Москві, пропрацював 14 років, Григорій Васильович Турчин, Зіновій Степанович Будник. За високий професіоналізм, щиру вдачу, оптимістичний характер вони були улюбленцями колективу.

Поряд зі славними особистостями, яких ми вже назвали, варто назвати нашого земляка, народного депутата України 5 і 6 скликання, доктора економічних наук Миколу Івановича Сивульського, на жаль, уже покійного. У 2005 році, а також у 2007-2009 роках, він був Головою Головного контрольно-ревізійного управління України.
Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"