Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Державна фінансова інспекція в Тернопільській області серед працівників провела V обласну спартакіаду


14 вересня у навчально-оздоровчому комплексі «Червона калина» Тернопільської медичної академії ім. І. Горбачевського с.Дружба Теребовлянського району за підтримки Тернопільського фізкультурно - спортивного товариства «Спартак» в п’яте відбулася обласна спартакіада працівників Державної фінансової інспекції в Тернопільській області в ній взяли участь 127 працівників інспекції. Загальне керівництво організацією, підготовкою і проведенням змагань здійснював Організаційний комітет на чолі з начальником інспекції Федором Бортняком та профспілковою організацією яку очолює Вікторія Костіна. Учасники змагались з 8 видів спорту: міні-футбол, шахи, шашки, настільний теніс, легка атлетика, армспорт, волейбол та дартс. Мета цього заходу – пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом.

Команди - учасниці урочисто вишикувались для відкриття змагань. Різнобарвність спортивної форми, індивідуальна символіка вирізняла їх одну від одної та милувала око глядачам. Після вітань та побажань зазвучав Гімн України – змагання офіційно відкриті. Обговоривши основну стратегію і тактику гри, інспектори  взялися за спортивне ремесло.

У змаганнях з легкої атлетики серед чоловіків  перше місце посів Джуман Ігор старший державний фінансовий інспектор відділу інспектування у сфері освіти і науки, а серед жінок Якубишин Марія оператор комп’ютерного набору Тернопільської об’єднаної державної фінансової інспекції, з шахів перше місце виборов Ліщинський Юрій провідний державний фінансовий інспектор відділу інспектування у соціальній сфері та культурі. Визнаним лідером серед чоловіків з настільного тенісу став Марціновський Віктор головний державний фінансовий інспектор Монастирської міжрайонної державної фінансової інспекції, а серед жінок першість здобула Грушкевич Вікторія старший інспектор відділу адміністративно-господарського забезпечення. У дартсі випробовували свої сили багато учасників, але перше місце серед жінок здобула Муляр Лідія головний державний аудитор відділу державного фінансового аудиту бюджетних програм та діяльності суб’єктів господарювання  а серед чоловіків – Вовчук Петро водій Чортківської міжрайонної державної фінансової інспекції. У командних видах спорту, а саме: волейболу - кубок здобула команда Тернопільської об’єднаної державної фінансової інспекції,  а з міні-футболу - першість отримала команда обласного апарату.

Після завершення змагань начальник інспекції привітав та вручив переможцям медалі, грамоти та призи. Усі учасники, уболівальники та гості турніру отримали задоволення від проведеного заходу. Цьому сприяло все – і чудова погода, і здоровий спортивний азарт, і дружнє спілкування. Бо такі спортивні  події - це не лише хороша нагорода перевірити свої сили, а й чудовий привід для неформального спілкування і налагодження приязних стосунків у колективі.

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                  в Тернопільській області
Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"