Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Анонси

У п’ятницю, 17 листопада, в селі Мушкатівка Борщівського району відбудеться посвята та відкриття єдиного в Україні Меморіалу пам’яті жертвам псевдособору 1946 року. Спеціально на відкриття приїде патріарх УГКЦ Святослав Шевчук.

17.11.2017 |

У п’ятницю, 17 листопада, в селі Мушкатівка Борщівського району відбудеться посвята та відкриття єдиного в Україні Меморіалу пам’яті жертвам псевдособору 1946 року. Спеціально на відкриття приїде патріарх УГКЦ Святослав Шевчук. Запрошуємо ЗМІ до висвітлення!

* ОДА забезпечує транспортом. Тому прохання акредитуватися до четверга до 18.00 год. за номером телефону 067 25 28 695. Виїзд о 12.00 від Нацбанку.У неділю, 19 листопада, відбудеться панахида за жертвами Ягільницької трагедії

19.11.2017 |

У неділю, 19 листопада, відбудеться панахида за жертвами Ягільницької трагедії. Заупокійну Архиєрейську Літургію очолять митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк та єпарх Бучацький Димитрій Григорак.21 листопада відбудеться зустріч суб’єктів господарювання з представниками німецького Товариства з міжнародного співробітницта GIZ GmbH (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit), щодо можливості стажування менеджерів експортно- та імпортно-орієнтованих підприємств шляхом проведення бізнес-сесій у Німеччині.

21.11.2017 |
21 листопада відбудеться зустріч суб’єктів господарювання з представниками німецького Товариства з міжнародного співробітницта GIZ GmbH (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit), щодо можливості стажування менеджерів експортно- та імпортно-орієнтованих підприємств шляхом проведення бізнес-сесій у Німеччині.
Захід розпочнеться о 1000 год. Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 825. Учасники: керівництво Тернопільської обласної державної адміністрації,  представники програми GIZ, Торгово-промислової палати в області, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники економічних підрозділів райдержадміністрацій, представники виконавчих комітетів міських рад, об’єднаних територіальних громад, та суб’єкти господарювання області.

У вівторок, 21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи відбудуться культурно-мистецькі заходи

21.11.2017 |
У вівторок, 21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи відбудуться культурно-мистецькі заходи. Зокрема, біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбудеться панахида та покладання квітів. Вшануймо пам'ять загиблих Героїв під час Революції Гідності!

У вівторок, 21 листопада, відбудуться заходи з нагоди Дня працівника сільського господарства

21.11.2017 |
У вівторок, 21 листопада, відбудуться заходи з нагоди Дня працівника сільського господарства. Кращим аграріям вручать державні нагороди.

У середу, 22 листопада 2017 року відбудеться Перший телевізійний патріотичний фестиваль мистецтв «Земля Героїв України». Вхід вільний.

22.11.2017 |

У середу, 22 листопада 2017 року відбудеться Перший телевізійний патріотичний фестиваль мистецтв «Земля Героїв України». Вхід вільний.
Час: 17.00
Місце: ПК «Березіль»
Захід відбудеться з нагоди Дня Гідності та Свободи за сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради, Тернопільського національного економічного університету, палацу культури «Березіль» ім. Л. Курбаса.22 листопада вiдбудеться прес-конференція з новообраними головами ОТГ та з головами успішних уже раніше створених громад

22.11.2017 |
Запрошуємо на прес-конференцію з новообраними головами ОТГ та з головами успішних уже раніше створених громад, яка відбудеться у середу, 22 листопада, в Тернопільській обласній державній адміністрації. Під час прес-конференції йтиметься про процеси децентралізації та можливості, які передбачені у зв’язку з ними. Принагідно, голови успішних громад Тернопільщини поділяться секретами успіху з головами новостворених ОТГ, а ті у свою чергу розкажуть про плани та перспективи розвитку.

У четвер, 23 листопада, відбудеться відкриття навчально-практичного центру

23.11.2017 |
У четвер, 23 листопада, відбудеться відкриття навчально-практичного центру
«Sniezka» в Тернопільському вищому професійному училищі No4 ім. М.Паращука.
Час: 11.00.
Місце: м. Тернопіль, вул. Галицька, 29.


У п’ятницю, 24 листопада, Тернопільщину із робочою поїздкою відвідає Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів

24.11.2017 |

У п’ятницю, 24 листопада, Тернопільщину із робочою поїздкою відвідає Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.
Він побуває на кількох локаціях. Спершу огляне стан виконання робіт на автомобільних дорогах загального користування Тернопільської області у 2017 році – М-19 Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече (Тернопіль – Дубно) та М-09 (колишня Н-02) Тернопіль – Львів. 
Після цього огляне стан будівництва комплексу зберігання зерна (елеватор) в с. Дзвиняч Заліщицького району. А також візьме участь у запуску першої черги потужністю 30 тис. тонн.У п’ятницю, 24 листопада, відбудеться тематичний прес-брифінг, присвячений кампанії Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

24.11.2017 |

У п’ятницю, 24 листопада, відбудеться тематичний прес-брифінг, присвячений кампанії Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Участь у заході візьмуть заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик, керівники управлінь, відділів обласної державної  адміністрації, представники поліції, громадських організацій, діяльність яких спрямована  на попередження насильства.У вівторок, 28 листопада відбудеться офіційне відкриття регіонального центру підтримки підприємництва

28.11.2017 |
У вівторок, 28 листопада відбудеться офіційне відкриття регіонального центру підтримки підприємництва
Час: о 10.00 год.
Місце: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 825


29 листопада 2017 року відбудеться засідання колегії обласної державної адміністрації

29.11.2017 |

29 листопада 2017 року відбудеться засідання колегії обласної державної адміністрації
Час: о 10.00 год.
Місце: зал засідань № 329 облдержадміністраціїУ вівторок, 5 грудня, відбудеться Міжнародний молодіжний дипломатичний форум з нагоди 100-річчя української дипломатії.

05.12.2017 |

У вівторок, 5 грудня, відбудеться Міжнародний молодіжний дипломатичний форум з нагоди 100-річчя української дипломатії.

Час: 11.00.

Місце: Тернопільський національний економічний університетУ середу, 6 грудня, відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня Збройних сил України

06.12.2017 |

У середу, 6 грудня, відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня Збройних сил України.
Програма заходів з нагоди відзначення 26-ої річниці Збройних сил України:У п’ятницю, 8 грудня, відбудеться інформаційна акція з нагоди завершення Міжнародного соціального проекту «Книга добра»,

08.12.2017 |

У п’ятницю, 8 грудня, в обласній державній адміністрації відбудеться інформаційна акція з нагоди завершення Міжнародного соціального проекту «Книга добра»,
Усього: 332
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"