Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Анонси

30 вересня відбудеться Всеукраїнська проща освітян до Марійського духовного центру «Зарваниця», приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, 125-літтю з дня народження Патріарха Йосипа Сліпого.

30.09.2017 |

30 вересня відбудеться Всеукраїнська проща освітян до Марійського духовного центру «Зарваниця», приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, 125-літтю з дня народження Патріарха Йосипа Сліпого.

ОДА організовує трансфер на прощу, тому прохання акредитуватися до 14:00 год. 29 вересня за телефоном: 096 959 82 65.У понеділок, 2 жовтня, відбудеться зустріч керівництва області з представниками американської благодійної організації «Радіологи без кордонів». Під час зустрічі відбудеться підписання меморандуму про співпрацю.

02.10.2017 |

У понеділок, 2 жовтня, відбудеться зустріч керівництва області з представниками американської благодійної організації «Радіологи без кордонів». Під час зустрічі відбудеться підписання меморандуму про співпрацю.

В рамках перебування на Тернопільщині представники благодійної організації відвідають лікарні області, зокрема, ознайомляться із матеріально-технічною базою та умовами надання медичної допомоги в Тернопільському обласному клінічному онкологічному диспансері та Тернопільській університетській лікарні. Також вони побувають у районних лікарнях.

Час: 14.00.

Місце: 724 каб.3 жовтня з нагоди відкриття представництва електронного майданчика “Держзакупівлі. Онлайн” в Тернопільській області відбудеться зустріч керівництва облдержадміністрації з представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ДП “Прозорро”, майданчика “Держзакупівлі.Онлайн”, а також установ та організацій області.

03.10.2017 |

3 жовтня з нагоди відкриття представництва електронного майданчика “Держзакупівлі. Онлайн” в Тернопільській області відбудеться зустріч керівництва облдержадміністрації з представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ДП “Прозорро”, майданчика “Держзакупівлі.Онлайн”, а також установ та організацій області.
Час: 15:00 год
Місце: Тернопільська ОДА, каб.825У четвер, 5 жовтня, відбудеться зустріч керівництва області з Послами Вишеградської четвірки

05.10.2017 |

У четвер, 5 жовтня, відбудеться зустріч керівництва області з Послами Вишеградської четвірки в рамках угорського головування. На зустрічі будуть присутні Надзвичайні та Повноважні Посли Угорщини, Республіки Польща, Словацької Республіки та Чеської Республіки в Україні.У понеділок, 9 жовтня, відбудеться прес-конференція з приводу відзначення у селі Антонівці Шумського району заходів з нагоди 75-ої річниці створення УПА. Заплановані заходи, нагадаємо, на 13-15 жовтня.

09.10.2017 |

У понеділок, 9 жовтня, відбудеться прес-конференція з приводу відзначення у селі Антонівці Шумського району заходів з нагоди 75-ої річниці створення УПА. Заплановані заходи, нагадаємо, на 13-15 жовтня.
Час: 12.00.
Місце: 824 каб.10 жовтня вiдбудеться публічна презентація проектів та можливостей співпраці з ЄС для Тернополя та області

10.10.2017 |
10 жовтня Тернопільська обласна державна адміністрація спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні запрошує представників локальної влади, активістів, журналістів, представників громадських організацій Тернополя та області на зустріч-дискусію з представниками ЄС в Україні.

11 жовтня у Тернополі вiдбудеться тренінг з написання грантових заявок для проектів та конкурсів ЄС

11.10.2017 |

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників громадських організацій, бізнесменів, представників влади міста та Тернопільської області, а також усіх зацікавлених 11 жовтня до участі в тренінгу «Як написати грантову заявку на проекти та  конкурси ЄС?».11 жовтня вiдбудеться панельна дискусія «Як вийти на ринки ЄС: можливості, шляхи, інструменти, історії успіху місцевого бізнесу»

11.10.2017 |

11 жовтня о 14:00 год. у Тернополі Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників бізнесу, експертів з питань торгівлі та усіх охочих приєднатись до дискусії про ринок Європейського Союзу та можливості українського бізнесу долучитись до нього.12 жовтня відбудеться відкриття виставки "В нас єдина мета - Україна свята", присвяченій 75-ій річниці створення УПА

12.10.2017 |

12 жовтня відбудеться відкриття виставки "В нас єдина мета - Україна свята", присвяченій 75-ій річниці створення УПА.12 жовтня, відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня працівника харчової та переробної промисловостi

12.10.2017 |
У четвер, 12 жовтня, відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня працівника харчової та переробної промисловості.

12 жовтня відбудеться зустріч керівництва області з генеральними директорами кількох компаній з провінції Донг Най

12.10.2017 |

12 жовтня відбудеться зустріч керівництва області з генеральними директорами кількох компаній з провінції Донг Най (Соціалістична Республіка В’єтнам). Мета зустрічі – реалізація на території області інвестиційних проектів, налагодження експортних поставок фруктів.У п’ятницю, 13 жовтня, відбудеться круглий стіл на тему «Ключові зміни в системі охорони здоров’я, цілі та стратегічні плани в Тернопільській області». Учасники круглого столу – представники влади, представники медичної галузі та активна громадськість.

13.10.2017 |

У п’ятницю, 13 жовтня, відбудеться круглий стіл на тему «Ключові зміни в системі охорони здоров’я, цілі та стратегічні плани в Тернопільській області». Учасники круглого столу – представники влади, представники медичної галузі та активна громадськість.

Час: 9.00.
Місце: Тернопільська ОДА, 5-ий поверх, зал засідань.  У п’ятницю, 13 жовтня, відбудеться брифінг з питань проведення пенсійної реформи, перерахунку та осучаснення пенсійних виплат.

13.10.2017 |
У п’ятницю, 13 жовтня, відбудеться брифінг начальника головного управління Ігоря Москалика з питань проведення пенсійної реформи, перерахунку та осучаснення пенсійних виплат.

13-14 жовтня відбудеться фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю»

14.10.2017 |

Просимо зголоситися всіх, хто має бажання провести суботній день, 14 жовтня, у "повстанському" лісі в селі Антонівці Шумського району, де в нас проходитиме фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю». Під час фестивалю буде можливість не лише збагатитися культурно, історично та мистецьки, а й прожити один день з життя табору військової округи УПА «Волинь-Південь». Захід приурочений до 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії.У п’ятницю, 20 жовтня, відбудеться марш патріотів – учасників та переможців дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

20.10.2017 |
У п’ятницю, 20 жовтня, відбудеться марш патріотів – учасників та переможців дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») під гаслом «Україна – це сила. Україна – єдина». На заході будуть всі рої Тернопільської області, які брали участь у грі.


Усього: 332
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"