Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону / Соціально-економічний розвиток

Агропромисловий комплекс


Керівні принципи ОЕСР-ФАО для відповідальних ланцюгів постачання сільськогосподарської продукції

Керівні принципи ОЕСР-ФАО для відповідальних ланцюгів постачання сільськогосподарської продукції (Рекомендації) розроблені для сприяння підприємствам дотримуватись діючих стандартів відповідальної ділової практики за ланцюгами постачання сільськогосподарської продукції.

До таких стандартів відносяться керівні принципи ОЕСР для транснаціональних підприємств, Принципи відповідального інвестування в сільське господарство та харчові системи та Добровільні рекомендації щодо відповідального управління землекористуванням, рибним господарством та лісами в контексті національної продовольчої безпеки. Дотримання цих стандартів допомагає підприємствам пом’якшувати несприятливі наслідки та сприяти сталому розвитку.

Керівні принципи відносяться до всіх підприємств, що працюють у ланцюгах постачання сільськогосподарської продукції, включаючи вітчизняні та іноземні, приватні та державні, малі, середні та великі підприємства. Вони охоплюють сільськогосподарські сектори згори вниз, починаючи з первинного постачання і до виробництва, післязбиральної обробки, обробки, транспортування, збуту, розподілу та роздрібної торгівлі.

Розглянуто декілька сфер ризику, що виникає в ланцюгах постачання сільськогосподарської продукції: права людини, трудові права, охорона здоров’я та безпека, продовольча безпека та харчування, права власності та доступ до природних ресурсів, добробут тварин, захист навколишнього середовища та стале використання природних ресурсів, управління, технології та інновації.

Керівні принципи ОЕСР-ФАО для відповідальних ланцюгів постачання сільськогосподарської продукції

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  
АГРАРНА БІРЖА

 

Шановніколеги Аграрна  біржа  надає  інформацію  для  учасників  аграрного  ринку!

Застосування  джерел  інформації,  щодо ринкових цін, що використовуються підчас контролю за трансфертним ціноутворенням.

Контракт Аграрної біржі – надійне джерело ринкових цін, щодо трансфертного ціноутворення – Міністерство доходів та зборів України

Начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту податкового та митного аудиту    Міндоходів   Микола  Мішин     зазначив, що враховуючи те, що згідно затвердженого розпорядження КМУ від 23.10.13 р. № 866-р біржові котирування Аграрної біржі є орієнтиром у питанні визначення ринкових цін на сільськогосподарську продукцію, у випадку, коли контракт укладений на Аграрній біржі, його ціна та дата укладення є достовірними даними для Міністерства доходів та зборів України.

Заступник директора Центру моніторингу товарних ринків Сергій Шарлай  підтвердив, що під час моніторингу торгових операцій на аграрному ринку, спеціалісти Центру стикаються з прикладами маніпуляцій з датами, щодо зовнішньоекономічних контрактів на сільгосппродукцію. В свою чергу, інформація, що подається Аграрною біржею, є достовірною адже унеможливлює махінації з даними, будь то ціна, дата чи інші відомості по контракту.

Нагадуємо, що згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від23.10.2013  № 866-р «Про затвердження переліку джерел інформації про ринкові ціни для цілей трансфертного ціноутворення», біржові котирування Аграрної біржі визнано як першочергове джерело визначення ринкових цін.(http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/866-2013-%D1%80/print1365586290608205  )

 

Біржові котирування є одним з найбільш відвідуваних розділів на нашому сайті, який у своїй щоденній роботі використовують аналітики, банки, трейдери, фермери та інші учасники ринку.

 

Аграрна біржа постійно працює над розвитком ринкових відносин, а тому створила та надає декілька безкоштовних сервісів: логістичний

<http://agrex.gov.ua/calc/>  калькулятор, карта

<http://agrex.gov.ua/elevators-map/>  елеваторів, науково

<http://agrex.gov.ua/zhurnal/>-аналітичний журнал, аналітика

<http://agrex.gov.ua/category/analytics-reports-of-agrarian-commodity-exchan

ge/>  аграрного ринку тощо.

Аграрна біржа розробила ще один зручний та безкоштовний сервіс для всіх учасників ринку – підписка на біржові котирування Аграрної біржі.

Ви можете підписатися на безкоштовну розсилку даних за результатами торгів на Аграрній біржі на ринку котирувань за цим посиланням <http://agrex.gov.ua/wp-login.php?action=register> .

Після реєстрації, що забере у вас не більше двох хвилин, ви зможете отримувати на електронну пошту інформацію про ціни на певні товари або на результати торгів за всіма товарами разом. Ви можете обрати та налаштувати періодичність їх отримання самостійно.

Ми підготували для вас навчальне

<http://www.youtube.com/watch?v=Cq5QDXuPeC8>  відео, в якому привели приклад, як можна використовувати нашу інформацію у вашій роботі.

Спеціалістами Аграрної біржіведеться щоденний моніторинг цін найбільших трейдерів – з цією інформацією можете ознайомитися на сторінці біржові котирування <http://agrex.gov.ua/birzhovi_kotiruvanna/>  у файлах з назвою «Моніторинг цін…»

Сподіваємося, що наша інформація стане вам корисною.

Ви можете замовити в головному офісі Аграрної біржі    або  у   регіональному  відділенні  безкоштовну довідку щодорівня ринкових цін на сільськогосподарську продукцію. Спеціалісти Аграрної біржі підготують інформацію якнайшвидше та безкоштовно.

 

 З повагою,

Аграрна біржа

04073, м. Київ, вул. Копилівська 67 к.5тел.: (044) 468-64-54

e-mail: press<mailto:press@agrex.gov.ua> @agrex.gov.ua Web: Аграрна біржа <http://agrex.gov.ua/>

Ми  на <http://www.facebook.com/AgroEx>

 

Аграрна біржа
04073, м. Київ, вул. Копилівська 67 к.5

тел.: (044) 468-64-54 e-mail: press@agrex.gov.ua Web: Аграрна біржа

 

Тернопільське  регіональне відділення  Аграрної  біржі

46000, м. Тернопіль, вул. Князя Острозького 33 офіс 207

тел.: (0352) 52-67-82

e-mail: te@agrex.gov.ua

Web: Аграрна біржа

-------------------------------------------------------------------------------------

Міжнародний науково-аналітичний журнал «Моніторинг біржового ринку» запрошує до публікацій наукових працівників

Журнал «Моніторинг біржового ринку» включений до переліку наукових фахових видань з економічних наук згідно з додатком 8 до наказу Міністерства освіти і науки України №793 від 04.07.2014 р. Видання є чи не єдиним журналом в Україні, що спеціалізується на висвітленні питань розвитку світового та національного біржових ринків.

У журналі вже публікуються одні з авторитетніших наукових діячів аграрної економіки України: Солодкий М.О., Кваша С.М. Савчук В.К. та ін.

Наші переваги:

·  Розміщення статей здійснюється на пільгових умовах;

·  Швидка публікація статей – журнал виходить щомісяця;

·  Вас прочитає вся Україна - передплатники журналу є у кожній області (не враховуючи Крим);

·  Спеціалізація журналу на проблемах економіки та біржових ринках;

·  Високоякісна поліграфія та друк.

Вартість 1 сторінки (розмір шрифту 14, timesnewroman, інтервал – 1,5, стандартні поля) – 20 грн.

Статті приймаються на українськійта англійській мові (англомовні статті мають бути також перекладені на українську).

Для публікації необхідно подати:

Електроннийваріант статті, оформлений відповідно до наведених нижче вимог (дивитись взірець оформлення статті на сайті), виконаний у редакторі MS Word.

Рецензіюдоктора наук (за тематикою статті) (подають кандидати наук, аспіранти та здобувачі). Відсканований документ повинен містити підпис рецензента, засвідчений печаткою установи, в якій він працює.

Файл із відомостями про автора (якісне фото (не менше 300 dpi) прізвище, ім’я та по батькові, науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи, поштова адреса для пересилання авторського примірника, контактні телефони, адреса електронної скриньки) та інформацією про кількість примірників і необхідність поштової пересилки.

Електроннікопії анотації англійською мовою у форматах jpeg(сканована копія) та doc(у редакторі MS Word) (подаються лише після позитивного рішення редакції щодо друку статті), завірену професійним перекладачем або викладачем англійської мови зі знанням економічної термінології.

Електроннукопію платіжних документів (оплата здійснюється після прийняття позитивного рішення щодо друку статті). Реквізити для оплати повідомляються після підтвердження, що стаття прийнята до друку.

Матеріали надсилати на адресу editor@agrex.gov.ua

Можливі  інші варіанти   оплати  публікацій   -  за  домовленістю.

Міжнародний науково-аналітичний журнал «Моніторинг біржового ринку» (Презентація)

-----------------------------------------------------------------------------------------------Дивіться також

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"