Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Регуляторна політика

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів


Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації ,,Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Тернопільської області’’

         На виконання вимог статті 9 Закону України від 11 вересня 2003 року № 1160-IV ,,Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності’’ повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Тернопільської обласної державної адміністрації – http://www.oda.te.gov.ua/ проекту розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації ,,Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Тернопільської області’’ (далі - проект регуляторного акта) та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.  

Строк прийняття пропозицій та зауважень до зазначеного проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту регуляторного акта надсилати на адресу Тернопільської обласної державної адміністрації:

- за адресою: 46021 м.Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської обласної державної адміністрації;

- телефон, факс: (0352) 430080

- е-mail: transportteoda@ukr.net

--------------------------------------------------------------

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації  «Про затвердження Порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Тернопільської області»

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про затвердження порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Тернопільської області та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – врегулювання взаємовідносин, що виникають між обласною державною адміністрацією та розповсюджувачами зовнішньої реклами, які передбачають її розміщення поза межами населених пунктів Тернопільської області, дотримання принципів державної регуляторної політики та виконання вимог чинного законодавства України у сфері надання рекламних послуг.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Тернопільської області, що знаходиться поза межами населених пунктів, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма суб’єктами господарювання, що здійснюють розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Тернопільської області.

Проект розпорядження голови облдержадміністрації „Про затвердження Порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Тернопільської області”  та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Тернопільської облдержадміністрації - www.oda.te.gov.ua.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження „Про затвердження Порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Тернопільської області» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться управлінням розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації.

поштою на адресу - 46000, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8;

факсом - (0352) 23-51-33;

на електронну адресу – infraoda@ukr.net

------------------------------------------------------------------------------

 

25.12.2015

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 травня 2008 року № 333»
               З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо розроблений  у департаменті економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва  облдержадміністрації проект розпорядження голови облдержадміністрації згідно з яким для суб’єктів господарювання встановлюється новий розмір тарифу на технічну інвентаризацію нерухомого майна 55,0 гривень за 1 нормо-годину виконання таких робіт (без врахування податку на додану вартість, єдиного податку).

Тариф переглянуто з метою запобігання збитковості діяльності бюро технічної інвентаризації, у відповідності до поданих підприємствами розрахункових матеріалів, що підтверджують зростання собівартості виготовлення технічної документації на житлові та нежитлові будівлі.

Проект розпорядження та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Тернопільської облдержадміністрації у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення:

- департаментом економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва  облдержадміністрації: 46021, м. Тернопіль,  вул. Грушевського, 8, economy_toda@columbus.te.ua,  тел. 25 - 45 - 02;

- сектором представництва у Тернопільській області Державної регуляторної служби України: 46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, ter_dkrp@ukr.net, тел. 52-39-59.

---------------------------------------------------------------------------------

 

02.08.2015

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про встановлення граничного тарифу на інвентаризацію нерухомого майна»

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо розроблений  у департаменті економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва  облдержадміністрації проект розпорядження голови облдержадміністрації про встановлення граничного тарифу на технічну інвентаризацію нерухомого майна в розмірі 55,0 гривень за 1 нормо-годину виконання таких робіт (без врахування податку на додану вартість, єдиного податку). Тариф переглянуто за зверненнями бюро технічної інвентаризації з метою запобігання збитковості діяльності даних підприємств.

Проект розпорядження та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Тернопільської облдержадміністрації у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення:

- департаментом економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва  облдержадміністрації: 46021, м. Тернопіль,  вул. Грушевського, 8, economy_toda@columbus.te.ua, факс 0352 52-33-83,       тел. 25 - 45 - 02;

- сектором представництва у Тернопільській області Державної регуляторної служби України: 46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, ter_dkrp@ukr.net, тел. 52-39-59.

 

-------------------------------------------------------------------------------

13.07.2015

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації „Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення робочого органу” та аналізу його регуляторного впливу

          Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень   і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних  осіб,  їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення робочого органу” та аналізу його регуляторного впливу.
        Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є департамент розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації.
        Метою прийняття цього регуляторного акту – є розвиток конкуренції та вибору на конкурсних засадах підприємства (організації) незалежно від форм власності, яке спроможне забезпечити належну якість організації забезпечення роботи і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньообласних маршрутах.
        Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Тернопільської області, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма суб’єктами господарювання, що здійснюватимуть функції робочого органу з організації забезпечення роботи і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Тернопільської області (внутрішньообласні маршрути).
        Проект розпорядження голови облдержадміністрації „Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення робочого органу” та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Тернопільської облдержадміністрації - www.oda.te.gov.ua.
        Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження „Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення робочого органу” та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.
         Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться:
               - департаментом розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації: поштою на адресу - 46000, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, факсом - (0352) 52 03 73, на електронну адресу - zvjazok@upoda.gov.te.ua.
                 - сектором представництва у Тернопільській області Державної регуляторної служби України: 46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, ter_dkrp@ukr.net, тел. 52-39-59.

 

27.02.2015

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про  встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу  автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні у межах Тернопільської області”

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо розроблений  департаментом економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва  облдержадміністрації проект розпорядження голови облдержадміністрації, згідно з яким збільшуються граничні рівні тарифів на пасажирські перевезення в автобусних маршрутах приміського та міжміського сполучення в межах області. Це зумовлено значним подорожчанням паливно-мастильних матеріалів, запасних частин, шин, вузлів та агрегатів, які є основними складниками собівартості послуг пасажирських перевезень.

Проект розпорядження та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Тернопільської облдержадміністрації у розділі “Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення:

- Департаментом економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва  облдержадміністрації: 46021, м. Тернопіль,  вул. Грушевського, 8, economy_toda@columbus.te.ua, факс 0352 52-33-83,       тел. 25-45-02;

- Департаментом розвитку інфраструктури, транспорту  та туризму облдержадміністрації: 46021, м. Тернопіль,  вул. Грушевського, 8, admin@upoda.gov.te.ua, факс 0352 52-03-73, тел. 52-14-01;

- Сектором представництва у Тернопільській області Державної регуляторної служби України: 46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, ter_dkrp@ukr.net, тел. 52-39-59.

---------------------------------------------------------------------------------

 

29.04.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про  встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу  автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні в межах Тернопільської області”

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо розроблений  департаментом економічного розвитку облдержадміністрації проект розпорядження голови облдержадміністрації, згідно з яким граничні тарифи на проїзд 1 пасажира в автобусах приміського та міжміського сполучення в межах області збільшуються:

із 0,28 грн до 0,333 грн (без ПДВ) за 1 пас.км для платників ПДВ;

із 0,336 грн до 0,40 грн за 1 пас.км для неплатників ПДВ.

При визначенні вартості квитка понад тарифи нараховуватиметься обов’язковий страховий платіж та автостанційний збір у разі продажу квитків через каси.

Вартість перевезення багажу не зміниться.

Тарифи встановлені для суб’єктів господарювання усіх форм власності. Перевізники, виходячи із умов діяльності, можуть застосовувати тарифи нижче встановлених рівнів.

Перегляд тарифів викликаний значним зростанням витрат перевезень через подорожчання з початку 2014 року пального, яке є основним складником собівартості послуг. Зростання матеріальних витрат унеможливлює підтримання рухомого складу в належному технічному стані, перевізники неспроможні виплачувати водіям заробітну плату належного рівня.

Зауваження та пропозиції щодо нових рівнів тарифів на проїзд у автобусах приміського та міжміського внутрішньообласного сполучення прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення:

- Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації: 46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, admin@economy.gov.te.ua, факс (0352) 52- 33- 83,  тел. 52-01-16;

- Сектором представництва у Тернопільській області Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 46021,   м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, ter_dkrp@ukr.net, тел. 52-39-59.

--------------------------------------------------------------------------

18.06.2013

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 травня 2008 року № 333”

З метою отримання зауважень та  пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про розроблений  департаментом економічного розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації проект розпорядження голови облдержадміністрації „Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 травня 2008року № 333”, згідно якого буде підвищено тариф на технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна з 39,0 грн до 45,0 грн (без врахування податку на додану вартість, єдиного податку) з розрахунку за 1 нормо-годину виконання таких робіт. Це викликано об’єктивним зростання собівартості послуги у зв’язку із зростанням витрат, пов’язаних із виплатою заробітної плати, придбанням матеріалів, оплатою  оренди приміщень, комунальних та банківських послуг. 

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Тернопільської області, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма суб’єктами господарювання, що виконують вказані роботи.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження прийматимуться:

- департаментом економічного розвитку облдержадміністрації  впродовж 1 місяця з моменту оприлюднення даного повідомлення

поштою на адресу  -  46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8;

факсом – (0352) 52-01-16;

на електронну адресу -  admin@economy.gov.te.ua;

відповідальна особа - Гоць Василь Іванович, 52-25-33;

- відділом представництва в областях Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва –

м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, тел. 52 -39-59.

-------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації „Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в Тернопільської області поза межами населених пунктів” та аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень   і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних  осіб,  їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про затвердження порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Тернопільської області та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є головне управління розвитку інфраструктури Тернопільської облдержадміністрації.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – врегулювання взаємовідносин, що виникають між обласною державною адміністрацією та  розповсюджувачами зовнішньої реклами, які передбачають її розміщення поза межами населених пунктів Тернопільської області, дотримання принципів державної регуляторної політики та виконання вимог чинного законодавства України у сфері надання рекламних послуг.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Тернопільської області, що знаходиться поза межами населених пунктів, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма суб’єктами господарювання, що здійснюють розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Тернопільської області.

Проект розпорядження голови облдержадміністрації „Про затвердження Порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Тернопільської області”  та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Тернопільської облдержадміністрації - www.oda.te.gov.ua.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження „Про затвердження Порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Тернопільської області» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться головним управлінням розвитку інфраструктури облдержадміністрації:

поштою на адресу - 46000, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8;

факсом - (0352) 52 03 73

на електронну адресу - zvjazok@upoda.gov.te.ua    

--------------------------------------------------------------------------------------------------

           Головне управління економіки облдержадміністрації повідомляє про оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про встановлення граничного розміру плати за проживання в гуртожитках».

         Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді до 26.12.2012р. на адресу: Головне управління економіки облдержадміністрації, 46021, м.Тернопіль, вул. Грушевського, 8.

         Контактні телефони: 52-25-33, 52-01-16.
Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"