Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Підтримка бізнесу


До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва!

 

Восени поточного року розпочинає роботу регіональний Центр підтримки підприємництва при департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації (далі – ЦПП).

З метою налагодження ефективної співпраці та комунікації між ЦПП та суб’єктами малого і середнього підприємництва області, оперативного інформування про діяльність ЦПП, а саме: щодо спектру консультаційних послуг, що надаватимуться для бізнесу, заходів з підтримки підприємців,  повідомлень про нові можливості грантових, кредитних програм для бізнесу формується база даних суб’єктів господарювання.

Просимо суб’єктів малого та середнього підприємництва району,  а також осіб, які реєструють підприємницьку діяльність,  діючих суб’єктів господарювання під час отримання адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг  заповнити інформаційну анкету, що додається.

Заповнені інформаційні анкети необхідно оперативно надсилати в управління економічного розвитку і торгівлі, інфраструктури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації на електронні адреси lan_eko@ukr.net,  38422960@mail.gov.ua  або подавати в паперовому вигляді.

 

 

 «Увага! Представники бізнесуТернопільщини!»

 

Восени поточного року з метою консультативно-інформаційної підтримки бізнесу розпочинає роботу регіональний Центр підтримки підприємництва при департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації.  

Задля налагодження ефективної співпраці та комунікації  між ЦПП та суб’єктами малого і середнього підприємництва області, оперативного інформування про діяльність ЦПП, а саме: щодо спектру консультаційних послуг, що надаватимуться для бізнесу, заходів з підтримки підприємців, новацій  законодавства,  повідомлень про нові можливості грантових, кредитних програм для бізнесу  формується база даних суб’єктів господарювання.

 

Просимо долучатися до інформаційної бази шляхом заповнення Анкети.

 

ІНФОРМАЦІЙНА АНКЕТА

 

1

Найменування суб’єкта господарювання

 

2

Прізвище, ім’я, по-батькові керівника

 

3

Місце реєстрації/ ведення господарської діяльності

 

4

Телефони

 

5

Адреса електронної пошти

 

6

Основні види діяльності

 

 

Так, маю бажання отримувати інформаційні повідомлення на зазначену електронну пошту

 

                     

 

                      

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ОГОЛОШЕННЯ

 

           На виконання листа обласної державної адміністрації від       12.05.2017 року № 05-2111/14-22 та доповнення до листа від 01.06.2017 року  № 05-2483/14-22 щодо проведення семінару для суб’єктів підприємницької діяльності стосовно можливостей надання фінансово-кредитної та грантової підтримки від Європейського банку реконструкції та розвитку, повідомляємо наступне.

           Вищезазначений захід відбудеться об 1100 год., 27 червня 2017 року в приміщенні облдержадміністрації (вул. Грушевського, 8 каб. 532).

           Просимо зацікавлених суб’єктів господарювання – виробників взяти участь в даному заході.

           Перелік учасників (зазначивши при цьому сферу здійснення господарської діяльності, контактні дані) надати в управління економічного розвитку і торгівлі, інфраструктури та житлово-комунального господарства  районної державної адміністрації до 10 червня 2017 року в електронному вигляді на адресу: lan_eko@ukr.net.

 Лановецька районна державна адміністрація

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

УВАГА! ПРОГРАМА ЄС «ЕРАЗМУС ДЛЯ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ» (ERASMUS FOR YOUNG ENTREPREUNERS)!

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про Програму ЄС “Еразмус для молодих підприємців” (Erasmus for Young Entrepreuners), яка є частиною Програми ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”.

“Еразмус для молодих підприємців” (далі – Програма) – започаткована у 2009 році Програма транскордонного обміну, яка надає можливість новим, молодим та амбіційним підприємцям (слово “молодий” в цьому контексті означає не вік підприємця, а час з моменту започаткування ним підприємницької діяльності – до 3х років) набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасницях цієї Програми, а досвідченим підприємцям – дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців,започатковувати співробітництво з іноземними партнерами й отримувати інформацію про нові ринки. Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження молодого (нового) підприємця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців.

Довідково:

“Нові підприємці” (NewEntrepreneurs, NE) – це підприємці з будь-якого сектору на ранніх стадіях діяльності; включає як потенційного підприємця (“would–be”entrepreneur), який планує почати власний бізнес на основі реального бізнес-плану, так і підприємця, який нещодавно розпочав свій бізнес (започаткував підприємницьку діяльність не більш ніж три роки тому). При цьому особа, яка подала заявку для набуття статусу нового підприємця, повинна бути в змозі залучити додаткові кошти для покриття витрат на відрядження, які перевищать грант ЄС.

“Підприємці-господарі” (HostEntrepreneurs, або HE) – це успішні й досвідчені підприємці (власники мікро- або малих підприємств) чи особи, що беруть безпосередню участь  підприємницькій діяльності малих і середніх підприємств на рівні ради директорів та які бажають поділитися своїм підприємницьким досвідом і отримати потенційну вигоду від співробітництва з новим іноземним підприємцем.

Програма фінансується Єврокомісією і здійснюється в країнах-учасницях за допомоги обраних Єврокомісією місцевих контактних пунктів (Intermediary Organisations, IOs), що є компетентними в питаннях підтримки бізнесу (торгово-промислові палати, стартап-центри, бізнес-інкубатори тощо).

Для забезпечення узгодженого функціонування Програми діє Офіс з підтримки Програми (ErasmusforYoungEntrepreneursSupportOffice,SO), який тісно співпрацює з Єврокомісією та контактними пунктами в країнах-учасницях.

Кожному кандидатові на участь у Програмі необхідно звернутися до місцевого контактного пункту в його регіоні. Контактні дані щодо кожної країни містяться на сторінці за посиланням: http://bit.ly/2ouGnVL.

У зв’язку з відсутністю відповідного контактного пункту в Україні українські кандидати мають право звернутися до будь-якого контактного пункту в сусідніх країнах (наприклад, у Польщі, Словаччині або Угорщині). Контактна особа з обраного контактного пункту опікуватиметься питаннями кандидата та координуватиме його дії протягом всієї програми обміну: допоможе скласти заявку, встановити успішні відносини з відповідним підприємцем, а також надасть відповіді на всі запитання. Інформація з практичних та фінансових питань щодо участі у Програмі розміщена на веб-сторінці самої Програми за посиланням http://bit.ly/1xW19N9.

Мінекономрозвиткутакожінформує, що наразі Єврокомісією оголошено конкурс на обрання вищезгаданих контактних пунктів, які продовжуватимуть впровадження Програми (дедлайн подачі заявок на конкурс – 7 червня 2017 року о 17:00 за брюссельським часом).

Відповідно до пункту 6.1. умов конкурсу, в ньому можуть брати участь: юридичні особи публічного права, що відповідають за питання у сферах економіки, підприємництва, підтримки бізнесу чи пов’язаних з ними питання або є активними у цих сферах; торгово-промислові палати або подібні органи; організації з підтримки бізнесу, стартап-центри, бізнес-інкубатори, технологічні парки тощо; бізнес-асоціації та мережі з підтримки бізнесу; державні та приватні організації, що пропонують послуги з підтримки бізнесу; інститути (вищої) освіти, зокрема університети або інститути для професійної освіти і навчання.

Таким чином, цей конкурс не призначений безпосередньо для підприємців, які бажають взяти участь в обміні в рамках Програми, натомість покликаний відібрати організації, які підтримуватимуть заходи щодо сприяння й підвищення мобільності нових підприємств. Детальніше про умови участі в конкурсі можна прочитати на веб-сторінці Європейського виконавчого аґентства з питань МСП (EASME) за посиланнямhttp

://bit.ly/2oHwal2

.

Крім того, EASME готове відповісти на будь-які питання стосовно умов конкурсу (запити необхідно надсилати на адресу: easme-cosme-eye-call@ec.europa.eu).
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif