Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Новини

Роздрукувати 03.02.21 | 14:36

Зареєстровані на Тернопільщині провайдери припинили трансляцію телеканалів, проти яких введено санкції

На території Тернопільської області припинили трансляцію каналів, які працюють з логотипами 112, NewsOne, Zik.

Як зазначає голова облдержадміністрації Володимир Труш, на виконання Указу Президента України Тернопільська ОДА спільно з представником Нацради України з питань телебачення і радіомовлення звернулася до всіх провайдерів, які надають послуги кабельного телебачення на території області, про відповідальність за дотримання законодавства. Відтак усіма провайдерами, а їх в області зареєстровано чотири - Макс-ТV Бережани, Воля, Колумбус, ФОП Дудлій, припинено трансляцію вищезгаданих каналів.

«Рішення про санкції щодо цих телеканалів давно зріло в суспільстві. У попередньої влади не вистачало політичної волі поставити крапку у питанні проросійської пропаганди, яка здійснюється руками окремих груп медіа, зареєстрованих в Україні. Сьогодні ми маємо чітку позицію Президента, який запустив рішення РНБО в дію. Цей кейс є винятковим, але вчасним. Він став відповіддю на відкриту проросійську пропаганду та формування антиукраїнських настроїв серед громадян», - додає голова ОДА.

Крім того, під час сесії Тернопільської обласної ради, яка відбулася сьогодні, із заявою виступили представники Громадської ради. Вони підтримали Президента щодо рішення РНБО про застосування санкцій. За їхніми словами, вказані засоби масової інформації уже давно перетворилися з інформаційних на пропагандистські.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи застосовуватимуться, зокрема, до громадянина України Тараса Козака, юридичних осіб «Товариство з обмеженою відповідальністю «АРІАДНА ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ТВ ВИБІР», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «112-ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІДЕР ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАРТНЕР ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИНИ 24 ГОДИНИ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «Нові комунікації».

Обмежувальні заходи РНБО передбачають анулювання ліцензій та інших дозволів, заборона користування радіочастотним ресурсом України, припинення надання послуг з ретрансляції, розповсюдження телепрограм і використання телекомунікаційних мереж загального користування на п'ять років.


 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif