Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Спостережна комісія

Аналіз діяльності спостережної комісії при районній державній адміністрації у ІІ півріччі 2019 року


Інформація

«Аналіз діяльності спостережної комісії при районній державній адміністрації  у IІ півріччі 2019 року»

 

1. Протягом ІІ півріччя 2019 року було проведено 6 засідань спостережної комісії при районній державній адміністрації на якому  розглядалися питання:

- Про підсумки роботи спостережної комісії при райдержадміністрації за І півріччя 2019 року.

- Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації з питань соціальної адаптації осіб умовно-достроково звільненим з місць позбавлення волі.

- Про розгляд поведінки осіб, умовно-достроково-звільнених від відбування покарання.

- Про стан роботи Лановецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з  питань соціального супроводу за дітьми та молоддю, які відбувають покарання не пов’язане з позбавленням волі та умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі.

- . Про розгляд заяв та звернень.

- Про стан організації роботи з питань працевлаштування та навчання умовно-достроково звільнених осіб. 

- Про надання послуг особам, які умовно-достроково звільнилися з місць позбавлення волі закладами охорони здоров'я району.

- Про стан соціальної адаптації, трудового та побутового влаштування осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

- Про забезпечення надання особам, звільненим з місць позбавлення волі – хворим на туберкульоз, лікувально-профілактичної та санітарної допомоги.

- Працевлаштування умовно-достроково звільнених від відбування покарання, виконання ними трудових обов’язків.

- Про розгляд заяв та звернень.

- Про підсумки роботи спостережної комісії при райдержадміністрації за 2019 рік.

- Про затвердження плану роботи спостережної комісії при райдержадміністрації на перше півріччя 2020 року.

- Сприяння соціальної адаптації умовно-достроково звільнених осіб , що перебувають на постійному місці проживання.

Прийняті рішення:

- Секретарю спостережної комісії при райдержадміністрації продовжувати співпрацю з Лановецьким ВП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області стосовно збірки облікової роботи осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

- Затвердити план роботи спостережної комісії при райдержадміністрації на І півріччя 2020 року.

- Всю подану інформацію взяти до відома.

2. Організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання:

У ІІ півріччі 2019 року до спостережної комісії при районній державній адміністрації звернень від громадян чи повідомлень із закладів пенітенціарної служби не надходило. Отримано інформацію про звільнення 28.07.2019 року від відбування покарання з Покровського виправного центру  м.Покров Дніпропетровської області (№ 79) БУРДЕЛЬ Оксана Євгенівна. Станом на 20 грудня 2019 року в спостережній комісії при райдержадміністрації особи умовно - достроково звільнені від відбування покарання – стоїть на обліку одна людина.

3. Сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян:

При надходженні повідомлення з установ виконання покарань щодо умовно – достроково звільнених від відбування покарання осіб – проводиться вивчення умов проживання членів родини засуджених з метою покращення соціальної адаптації в суспільстві.

4. Організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання:

- кількість осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, що перебувають на обліку – 1 , взятих на облік - 22, знятих з обліку - 0;

5. Надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання:

При умові звернення в управління соціального захисту населення райдержадміністрації осіб, умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі щодо сприяння у працевлаштуванні, їх буде взято на облік та направлено в районний центр зайнятості, де з ними буде проведено відповідний комплекс заходів. У 2019 в управління вище згадані особи за соціальними послугами не зверталися.

На території м. Ланівці та сіл району періодично проводиться рейдова перевірка з метою виявлення бездомних умовно-достроково звільнених  з місць позбавлення волі громадян. Соціальним робітникам, працівникам міської та сільських рад доведені конкретні адреси на території району, за якими ця категорія громадян могла б звернутися за допомогою.

Для працевлаштування таких осіб підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота в розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. Роботодавці самостійно розраховують квоту та забезпечують працевлаштування громадян, які належать до конкурентоспроможних на ринку праці. У липні - грудні 2019 року  умовно- достроково звільнені особи за послугами у районний центр зайнятості не звертались.

 

Перший заступник голови

адміністрації                                                                           Олександр БАТОЖНИЙ

 

 

 

 

 

Головний спеціаліст з питань

запобігання та виявлення корупції

апарату адміністрації                                                            Едуард ХАРЧИШИН
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif