Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 640 від 4 листопада 2010 Про призначення Голод Т.В.


 

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від  4 листопада 2010 р.            м. Бучач                № 640

 

 

Про призначення

Голод  Т.В.

Відповідно до ст. 19 та ст. 24  Закону України „Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169, розпорядження голови районної державної адміністрації  від 19 травня 2006 р. № 339 “Про порядок проведення іспиту на заміщення вакантних посад у Бучацькій районній державній адміністрації”,Положення про порядок стажування  у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від   1 грудня 1994 року № 804,призначити:

1. Голод Тетяну  Володимирівну  – на посаду   завідувача сектору  зв’язків  з громадськими організаціями, засобами  масової інформації   та з питань внутрішньої політики   апарату райдержадміністрації  04 листопада  2010 року, як переможця конкурсного відбору. 

Підстава: заява Голод Т.В., протокол конкурсної комісії № 4 від   03.11.2010 року.

2. Відповідно до ст. 25 та ст.26 Закону України “Про державну службу”, Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 року № 658:

-  у відповідності до займаної посади присвоїти Голод  Тетяні  Володимирівні
13 (тринадцятий) ранг державного службовця;

3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня  2006 року № 268 “Про впорядкування  структури  та  умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із внесеними  змінами та доповненнями), встановити  Голод Тетяні Володимирівні  надбавку до посадового окладу   за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи  в розмірі до 50 відсотків  до посадового окладу  з урахуванням доплати   за ранг  та надбавки (винагороди) за вислугу років  в межах наявних коштів  на оплату  праці.

 

Голова районної
державної адміністрації                                В.М. САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема