Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

639 від 02 листопада 2010 року Про призначення Годза С.Я.


 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/publication/buchatska/ua/975/image002.jpg

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від  02 листопада 2010 року        м. Бучач                                 № 639           

               

Про призначення  Годза С.Я.

 

                1. Відповідно до ст.11 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, ст. 24, 26 та ст.28 Закону України  „Про державну службу”, пункту 3 Порядку, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України  від 26 червня 2007 року № 880 „Про  затвердження Порядку  розгляду питань, пов’язаних  з призначенням  на посади  та звільненням  з посад керівників  центральних і місцевих органів виконавчої влади, торговельно-економічних місій  у складі закордонних дипломатичних установ  України, державних підприємств  та їх об’єднань, керівників самостійних структурних підрозділів  центральних органів виконавчої влади”, призначити:

- Годза  Степана  Ярославовича  на посаду начальника  управління  агропромислового  розвитку  Бучацької  районної державної адміністрації 
2  листопада  2010 року, як такого  що зарахований до кадрового резерву  на посаду  заступника голови – начальника управління  агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Підстава: заява Годза  С.Я. погодження обласної державної адміністрації  від 02.11.2010 року № 01-6000/13-22.

2. У відповідності  до займаної посади   присвоїти 13 (тринадцятий)

ранг державного службовця.

3.Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня  2006 року № 268 “Про впорядкування  структури  та  умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із внесеними  змінами та доповненнями), встановити Годзу  Степану  Ярославовичу  надбавку до посадового окладу   за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи  в розмірі до
50 відсотків  до посадового окладу  з урахуванням доплати   за ранг  та надбавки (винагороди) за вислугу років  в межах наявних коштів  на оплату  праці.

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                                                      В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема