Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

28/02/2020 Про основні зміни у пенсійному законодавстві під час проведення «Днів Пенсійного фонду»


Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели «Дні Пенсійного фонду» для жителів Бережан, Борщова, Бучача і Заліщик, метою яких було донесення до громадян основних змін у пенсійному законодавстві.

Під час заходу представники Фонду ознайомили присутніх з основними акспектами пенсійного забезпечення, зокрема з видами пенсійних виплат та умовами виходу на пенсію за віком. Наголосили, що розмір пенсії залежить від наявного страхового стажу та величини заробітної плати, з якої сплачено страхові внески. Роз’яснили вимоги чинного законодавства до тривалості страхового стажу та повідомили, що у цьому році необхідний стаж для оформлення пенсійної виплати за віком у 60 років складає 27 років, але надалі з кожним роком він збільшуватиметься на один рік, поки не становитиме у 2028 році 35 років. Також фахівці Фонду розповіли про порядок подачі документів для призначення і перерахунку пенсійних виплат, можливість отримання страхового стажу, необхідного для призначення пенсії шляхом укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та  негативні наслідки неофіційного працевлаштування для набуття права на призначення пенсії.

      Також спеціалісти Фонду ознайомили учасників заходу з вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України та звернули увагу на  можливість  дистанційно, у зручному форматі мобільних пристроїв переглядати дані власної пенсійної справи, отримувати інформацію про сплачений соціальний внесок і наявний страховий стаж.

 

 Начальник Головного управління                                        Ігор Москалик
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема