Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

28/01/2020 Про дотримання пенсійного законодавства під час засідання круглого столу


Спеціалісти Бучацького, Зборівського та Кременецького відділів обслуговування громадян провели засідання «круглого столу». У ході зустрічі з представниками Зборівської районної державної адміністрації, Кременецького управління ГУ ДПС в Тернопільській області  та Бучацької філії Тернопільського обласного центру зайнятості обговорили питання щодо дотримання трудового законодавства в частині оплати праці та  пенсійного забезпечення.

Спеціалісти Фонду поінформували присутніх про зміни у пенсійному законодавстві щодо умов мінімального розміру страхового стажу для набуття права на пенсійне забезпечення та переваги виплати офіційної заробітної плати як для роботодавців, так і для найманих осіб. Розповіли, що з 01 січня          2020 року збільшується тривалість страхового стажу, який необхідно мати для призначення пенсії за віком. Так у поточному році на отримання пенсії за віком у 60 років можуть розраховувати лише ті громадяни, хто має пенсійний стаж не менше 27 років та зазначили, що з кожним роком вимога зростатиме на рік, доки в 2028 році не досягне 35 років. Також фахівці Фонду повідомили, що відповідно до діючого законодавства встановлена пряма залежність розміру пенсії від величини страхового стажу і заробітної плати, з якої сплачено єдиний соціальний внесок у розмірі не менше мінімального. Наголосили, що несплата внесків не дає можливості зарахувати періоди трудової діяльності до страхового стажу, а отже громадяни втрачають  право на соціальний захист та пенсійне забезпечення.

Окрім того представники Фонду ознайомили учасників засідань з перевагами використання електронних сервісів Пенсійного фонду України, зокрема «електронної трудової книжки» і «пенсійного калькулятора» та запропонували стати користувачами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.  

 

 

 

Начальник Головного управління                                                     Ігор Москалик

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема