Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

15.11.2019 Жителі Тернопільщини отримують консультації з питань пенсійного забезпечення на виїзних прийомах не відвідуючи органів Фонду


Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели виїзні прийоми громадян у Новосільській об’єднаній територіальній громаді Підволочиського району, Трибухівській об’єднаній територіальній громаді Бучацького району, Лопушненській об’єднаній територіальній громаді Кременецького району та Борсуківській об’єднаній територіальній громаді Лановецького району. Метою проведення таких заходів є наближення послуг до населення, адже громадяни мають змогу отримувати роз’яснення щодо пенсійного забезпечення не відвідуючи органів Фонду.


Фахівці Головного управління розповіли жителям районів про важливість легального оформлення трудових відносин, що дає можливість заробити страхових стаж, необхідний для призначення пенсії та про можливість оформлення електронного пенсійного посвідчення, використання якого має ряд переваг, а саме:
 - поєднує функції посвідчення та платіжної банківської картки;
- містить електронний цифровий підпис (ЕЦП), який дає змогу отримувати електронні документи на веб-порталах органів влади;
- дає змогу здійснювати банківські операції та безготівкові платежі чи поповнювати готівковими коштами картковий рахунок; оперативно, без черг розраховуватися за комунальні послуги і найголовніше — отримувати пенсію вчасно.
В свою чергу, громадян цікавили питання віку виходу на пенсію, перерахунків виплат працюючим пенсіонерам, можливісті переходу з одного виду пенсійної виплати на інший та можливість добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Разом з тим, спеціалісти Фонду розповіли присутнім про переваги використання електронних послуг - Вебпорталу та Смс-інформування, що надають змогу контролювати сплату внесків, а також послуги – «е-пенсія», що дозволяє подати документи для призначення пенсії в електронному вигляді не виходячи з дому.

Начальник Головного управління                        Ігор Москалик
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема