Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

01/10/2019 Про важливість легального працевлаштування та електронні послуги Пенсійного Фонду в рамках флешмобів


З метою привернення уваги громадськості до проблем нелегальних трудових відносин, спеціалісти Головного управління  Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели флешмоби у Козівському, Бучацькому та Заліщицькому районах. 

За допомогою плакатів: «Ні – зарплаті в тіні», «Зарплата в конверті – втрачена пенсія», «Способи перевірки сплати страхових внесків від Пенсійного фонду» та «Легальна зарплата – гідна пенсія» – організатори заходу привертали увагу громадян.

Під час акції фахівці Фонду наголошували на важливості набуття страхового стажу, який впливає на пенсійне забезпечення в майбутньому та закликали оформляти трудові відносини.

Для здійснення контролю за повнотою та достовірністю відображення даних в реєстрі застрахованих осіб, спеціалисти Головного управління запропонували учасникам заходу реєстрацію на Вебпорталі Пенсійного фонду України та послугу СМС-інформування – як зручні та сучасні форми електронних послуг.

 

Начальник Головного управління                                           Ігор Москалик

 

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема