Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

22.01.2019 ПЕНСІЇ ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКІ УСТАНОВИ - І ЗРУЧНО, І ШВИДКО!


У Бучацькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулося засідання «круглого столу» з представниками «Приватбанку», «Ощадбанку» та «Райффазен Банк Аваль», під час якого розглядалося питання проведення інформаційної кампанії щодо переваг отримання пенсій через банківські установи.

Під час обговорення шляхів співпраці у даному напрямку начальник управління Михайло Бобин наголосив, що станом на 01 січня 2019 року  6339 пенсіонерів отримують пенсії на власні банківські картки через 3 банківські установи, за цей період виплачено пенсій на суму 209 683 тис. грн.

У результаті проведеної зустрічі було прийняте рішення продовжити співпрацю щодо залучення пенсіонерів до отримання пенсій через банківські установи, стимулювати перехід на отримання пенсійних виплат таким способом та сприяти максимальному охопленню мешканців району, які отримують пенсію, інформаційною роботою щодо переваг отримання виплат на власну банківську картку.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема