Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

05.11.2018 ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ДЛЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ


Начальником Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Михайлом Бобином проведено зустріч з трудовим колективом автосервісу «РОНІ».

Під час зустрічі було звернено увагу працівників трудового колективу на проблемі неофіційної зайнятості та злочинну практику отримання заробітної плати в «конвертах» і її негативні наслідки. Легалізація заробітної плати – є одним з основних питань діяльності Фонду. Виховання культури трудових відносин на законодавчому рівні між найманим працівником та роботодавцем – це основний крок, який призведе до покращення пенсійного забезпечення громадян.

По завершенні зустрічі роздано тематичні буклети з питань легалізації заробітної плати та запропоновано зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю сплати внесків.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема