Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

28.09.2018 «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»


Чергове заняття в «Школі майбутнього пенсіонера» проведено в  Бучацькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України. Заступник начальника управління Оксана Бугаєнко спільно з спеціалістами відділу обслуговування громадян консультували учасників щодо основних питань пенсійного забезпечення а також розповідали про оновлені сервіси Пенсійного фонду України за допомогою яких кожен має можливість своєчасно переглядати документи для призначення пенсії – їх належного оформлення, та здійснювати особистий контроль за сплатою ЄСВ – що є дуже важливим для громадян передпенсійного віку.

В кінці заняття присутнім допомагали зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, а також роз’яснили як замовити послугу інформування громадян шляхом отримання смс-повідомлень від Пенсійного фонду України.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема