Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

20.09.2018 ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ !


Завдання щодо наповнення бюджету – для органів Пенсійного фонду є першочерговим, адже від цього залежить  повнота та своєчасність виплати пенсій.  Відповідно до чинного законодавства єдиний соціальний внесок  підлягає сплаті  незалежно від фінансового стану платника. Зобов'язання зі сплати ЄСВ виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань  з виплати заробітної плати (доходу).

Бучацьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області наполегливо просить всіх фізичних осіб-підприємців, що мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску сплатити заборгованість. Адже несплата  внесків не дає можливості  зарахувати період трудової діяльності  до страхового стажу. І, як наслідок,  громадяни мають пенсію, яка не відповідає їхнім сподіванням.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема