Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

17.08.2018 ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ


Постановою правління Пенсійного фонду України від 03.11.2017№26-1, затверджено новий Порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення пенсії. Згідно з цим Порядком, пенсійні посвідчення можуть виготовлятися як у паперовій формі, так і у вигляді платіжної картки, яка є одночасно пенсійним посвідченням.

Електронне пенсійне посвідчення (далі - ЕПП) містить в собі електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично підтверджує свою особу і може подавати заяви до органів Пенсійного фонду, виключно через мережу Інтернет. Також, людина може отримати доступ до пенсійної справи, до даних про стаж та заробітну плату, користуватися іншими сервісами державних органів. І безумовно, пенсійне посвідчення надає право користуватися всіма пільгами, які належать пенсіонеру.

Щодо паперової форми, то вона фактично залишилася незмінною та продовжує діяти. Всі раніше видані посвідчення є чинними на той строк, який в них зазначено. Більше того – сам пенсіонер приймає рішення за якою формою йому отримати пенсійне посвідчення. Якщо людині зручно користуватися паперовим пенсійним посвідченням, вона бере саме його. Якщо ж людина бажає повноцінно використовувати всі електронні сервіси Пенсійного фонду чи інших органів влади, мати власний цифровий підпис та мати єдиний документ за допомогою якого можна і отримати пенсію, і підтвердити статус пенсіонера, людина вибере електронне пенсійне посвідчення.

Електронне пенсійне посвідчення видається банком, в якому відкритий рахунок для виплати пенсій. Наразі видавати ці посвідчення зможуть лише ті банки, які уповноваженні на виплату та доставку пенсій, з якими Пенсійний фонд укладає відповідний договір.

Для виготовлення ЕПП до органу Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку надається відповідна заява. Подати таку заяву можна як при призначенні пенсії, так і у разі потреби, взагалі пенсійного посвідчення.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема