Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

30.05.2018 ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ


Одержуючи неофіційну зарплату, людина позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому та соціальних гарантій уже сьогодні. Для того щоб попередити громадян та запобігти таким негативним наслідкам працівники Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели флешмоб на тему «Легалізації заробітної плати».

 

 “лише оформлена згідно законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії”

 

Під час заходу пенсійники наголосили, що стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Проте чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і, бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату в «конвертах». Погодившись на одержання зарплати в «конвертах», громадяни України свідомо обкрадають самі себе.

Також учасникам повідомили про можливість реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України як зручний спосіб контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються, а саме

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема