Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

04.04.2018 Перерахунок пенсій з 1 квітня 2018 року


        Бучацьке об’єднане управління  Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє, що з 1 квітня 2018 року відбувся автоматичний перерахунок пенсій для тих пенсіонерів, які після призначення або попереднього перерахунку пенсійної виплати, продовжували працювати.

Цей перерахунок здійснений на підставі абзацу 5 частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Літнім людям немає потреби витрачати час і прибувати особисто чи телефонувати до об’єднаного управління. Фахівці фонду проведуть перерахунок самостійно.

Такий перерахунок пенсій буде проводитись щорічно 1 квітня на найбільш вигідних умовах тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули права на його проведення.

Обчислення страхового стажу, який дає право на перерахунок пенсій, провадиться не раніше дня, що настає за днем, по який обчислено страховий стаж під час призначення або попереднього перерахунку пенсійної виплати.

Право на цей перерахунок мають пенсіонери, які після призначення чи перерахунку пенсій:

-       продовжували працювати та мають не менше, ніж 24 місяці страхового стажу незалежно від перерв у роботі;

-       продовжували працювати та мають менше, ніж 24 місяці страхового стажу. В такому разі перерахунок проводиться не раніше ніж через два роки з дня звернення за призначенням (попереднім перерахунком) пенсії.

 

Першим перерахунок провадитиметься:

-       з урахуванням набутого страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії та заробітної плати (доходу), з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію;

-       з урахуванням страхового стажу та заробітної плати (доходу), набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

 

Другим – з урахуванням набутого страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії та заробітної плати (доходу), з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема