Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

16.01.2018 До трудового колективу – із роз’ясненням пенсійного законодавства


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин провів зустріч з трудовим колективом Коропецького обласного ліцей-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою і детально проінформував щодо змін в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017 року. А також про можливість «купити» до 24 місяців стажу; збереження права на достроковий вихід на пенсію для матерів, які виховали 5 дітей або інвалідів з дитинства, учасників бойових дій, чорнобильців; припинення зменшення розміру дострокових пенсій жінкам, які вийшли на пенсію у 55 років після досягнення ними пенсійного віку; відновлення з 1 жовтня 2017 року працюючим пенсіонерам повного розміру пенсій.

Під час зустрічі надав відповіді на всі поставлені питання, а також нагадав про систему надання електронних послуг через веб-портал Пенсійного фонду України та можливість отримання громадянами консультацій по телефону «гарячої лінії».
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема