Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№845 від 22.12.2011 року Про проект районної програми підтримки та розвитку сільських клубних закладів на 2012-2016 роки


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від «_____» __________ 2011 року                       м.Бучач                                               № __ _

 

Про проект районної програми

підтримки та розвитку сільських

клубних закладів на 2012-2016 роки          

 

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня  2007 року № 1158 «Про затвердження Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2005 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 6 грудня 2011 року № 1002 «Про організацію виконання обласної програми підтримки та розвитку сільських клубних закладів на період 2012-2016 років», з метою покращення діяльності та зміцнення матеріально-технічної бази сільських клубних закладів, стабільного  функціонування аматорських художніх колективів, підвищення їх виконавського рівня:

 

1. Схвалити  проект районної програми підтримки та розвитку сільських клубних закладів на 2012-2016 роки (далі – проект Програми), що додається.

 

             2. Відділу культури і туризму райдержадміністрації відповідно до регламенту районної ради подати проект Програми на розгляд чергової сесії районної ради.

 

              3. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступнику голови районної державної адміністрації  Щербатому Є.В.

 

 

 

 

Голова районної державної

             адміністрації                                                                                                     В.М.САВКА 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема