Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№787 від 13.12.2011 року Про призначення Гірняка Я.М.


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2011 року       м. Бучач              №_____

 

 

 

 

Про призначення Гірняка Я.М.

 

 

 

Відповідно до ст. 19 та ст.24 Закону України „Про державну службу”, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 травня 2006 року № 339 «Про порядок проведення іспиту на заміщення вакантних посад у Бучацькій районній державній адміністрації», призначити:

1. Гірняка Ярослава Мироновича  на посаду завідувача юридичним сектором  апарату райдержадміністрації 13 бгрудня 2011 року, як такого, що успішно склав іспит.

            Підстава:  заява Гірняка Я.М., протокол   конкурсної   комісії    від   13.12. 2011 р. № 5.

           2. Відповідно до ст.25 та ст.26 Закону України «Про державну службу», Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 року № 658:

- у відповідності до займаної посади присвоїти Гірняку Ярославу Мироновичу 13 (тринадцятий ) ранг державного службовця.

           3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із внесесеними змінами та доповненнями), встановити Гірняку Ярославу Мироновичу надбавку до посадового окладу за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки (винагороди) за вислугу років в межах наявних коштів на оплату праці.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                      В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема