Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№739 від 25.11.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

              Розглянувши заяву   жителя с.Трибухівці Нетреб»як Івана Миколайовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, рішення Трибухівської сільської ради від 19 грудня 2008 року №477 «Про погодження внесення змін в рішення сесії внаслідок проведеної інвентаризації земельної ділянки»,  Земельним кодексом України   (ст. 17,  33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12).

           1.Передати гр.Нетреб»як Івану Миколайовичу земельну ділянку площею 0,5525 га (0,1925 га + 0,3600 га)  для ведення особистого селянського господарства на території Трибухівської сільської  ради  ( за межами населеного пункту) 

           2.Громадянину оформити державний  акт   на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст..91 Земельного кодексу України.

 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації       Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема